
Графічний планшет XP-Pen Deco Fun S Black ( Чорний ) ( 27210 )
3 347 ₴
- Готово к отправке
- Код: Deco Fun S_BK
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Графічний планшет XP-Pen Deco Fun S
XP-Pen Deco Fun S — це невеликий графічний планшет чорного та червоного кольорів. Це ідеальний інструмент для навчання, роботи, малювання або навіть гри. З нескінченними варіантами пензлів, кольорів і візерунків
Завдяки безлічі опцій, включно з пензлями, кольорами та візерунками, ви зможете створювати анімовані історії, завдання та проєкти та ділитися ними.
Більше можливостей під час роботи
Під час онлайн-сусінь графічний планшет XP-Pen Deco Fun S дасть вам змогу ефективніше презентувати свої проєкти. Ви можете писати або малювати на загальному контенті, використовуючи діаграми, лінії та коментарі. Ви також можете використовувати планшет для швидкого цифрового підпису контрактів і документів.
Малюй і твори
Графічний планшет Deco Fun S підтримує 8192 рівні чутливості до тиску, а також функцію нахилу на 60 градусів Це означає, що незалежно від того, малюєте ви ескізи, малюєте, проєктуєте або малюєте, ви гідно оціните функціональність, яку пропонує цей пристрій.
Просте керування й широка сумісність
Графічний планшет XP-Pen Deco Fun S розроблений для простої роботи за принципом plug-and-play. Під'єднайте його та почніть творчий процес створення.
До того ж, завантаживши драйвер і виповнивши просте триетапне встановлення, ви отримаєте доступ до розширених параметрів, як-от натискання пера.
Модель Deco Fun S сумісна з Android, Chrome OS, Linux, Windows і macOS. Він також підтримує більшість програм цифрової роботи, дистанційного навчання, малювання й анімації.
1 графічний планшет,
1 стилус P01,
10 змінних наконечників для пера,
1 дріт USB-C,
1 посібник користувача,
1 гарантійний талон
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | XP-Pen |
| Разрешение | 5080 lpi |
| Состояние | Новое |
| Тип | Графический планшет |
| Формат рабочей поверхности | A6 |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Android | Да |
| Bluetooth | Нет |
| Chrome OS | Да |
| DVI | Нет |
| DisplayPort | Нет |
| HDMI | Нет |
| IOS | Нет |
| Linux | Да |
| Mac OS | Да |
| USB | Нет |
| USB Type-C | Да |
| VGA | Нет |
| Windows | Да |
| micro USB | Нет |
| mini USB | Нет |
| Вес | 0.496 кг г |
| Время отклика | - мс |
| Высота считывания пера | 10 мм |
| Дальность передачи данных | Нет |
| Диагональ | 7" |
| Документация | Да |
| Дополнительно | - |
| Емкость батареи | Нет |
| Кабель | Да |
| Количество программируемых кнопок (ExpressKey) | - |
| Контрастность | - |
| Общее количество кнопок | Нет |
| Определение наклона | ±60 уровней |
| Перо | P01 |
| Перчатка | Нет |
| Поддержка Multi-touch | Нет |
| Подставка / чехол для пера | Нет |
| Подставка для монитора | Нет |
| Радиоинтерфейс (беспроводной модуль) | Нет |
| Размер рабочей поверхности | 152.4 х 101.6 мм |
| Размеры | 210.5 х 159.8 х 12.9 мм |
| Разрешение экрана | - |
| Сенсорное кольцо Touch Ring | Нет |
| Скорость считывания | 220 PPS |
| Сменные наконечники | 10 |
| Способ ввода | перо |
| Технология изготовления матрицы | - |
| Тип пера | пассивное (без источника питания) |
| Тип подключения | проводное |
| Точность позиционирования | ±0.25 мм |
| Уровень чувствительности пера | 8192 |
| Элемент питания пера | Нет |
| Яркость | - cd/m² |
Информация для заказа
- Цена: 3 347 ₴









