
Ноутбук Asus Zenbook Duo UX8406CA-PZ042X (90NB14X1-M001F0) Inkwell Gray ( Сірий ) ( 20045 )
122 269 ₴
- Нет в наличии
- Код: 90NB14X1-M001F0
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
ASUS Zenbook DUO — це інноваційний двоекранний ноутбук із двома повнорозмірними сенсорними OLED-дисплеями, знімною повнорозмірною клавіатурою та вбудованою підставкою, що майстерно поєднує багатозадачність і чудову мобільність. Завдяки двом дисплеям можна миттєво створити робочий простір з екраном діагоналлю до 19,8 дюйма. Видатна продуктивність забезпечується процесором Intel Core Ultra 9 285H з підтримкою штучного інтелекту та пам'яттю LPDDR5x обсягом до 32 ГБ, а також твердотільним накопичувачем 2 ТБ SSD. У поєднанні зі спеціальним інтелектуальним програмним забезпеченням, інтуїтивно зрозумілим жестівним керуванням і акумулятором ємністю 75 Вт·год ноутбук Zenbook DUO дарує максимальну продуктивність.
Різні варіанти використання
Унікальна двоекранна конструкція ноутбука легко перетворює його на настільний комп'ютер із великим екраном. Насолоджуйтеся величезним робочим простором у ультрапортативному пристрої.
Чудова автономність
Брак розеток — більше не привід для паніки, адже ноутбук Zenbook DUO обладнаний містким акумулятором ємністю 75 Втч, якого вистачить на 8 годин продуктивної роботи. А коли настане час заряджати ноутбук, вам не доведеться сповільнюватися — лише за 49 хвилин акумулятор дозарядиться до рівня на 60%. Оновлений акумулятор високої ємності працює довше та підтримує на 20% більше циклів підзаряджання, ніж моделі попереднього покоління. Тому це екологічніше рішення.
OLED-дисплей
Ноутбук Zenbook DUO (UX8406) з дисплеєм 3K OLED 120 Гц має найкращий у своєму класі колірне охоплення. Ці дисплеї відтворюють кольори з високою точністю для візуальних ефектів, необхідних професіоналам, тому є ідеальними для професійних і креативних завдань, а також для будь-кого, хто бажає отримати найкращу точність відтворення кольорів. Завдяки властивостям особливих випромінювальних світло органічних компонентів дисплею OLED можуть знизити випромінювання шкідливого синього світла на 70%, порівнюючи з РК-дисплеями. Це робить їх особливо зручними для очей і зменшує ризик пошкодження сітківки.
Точність кольору професійного рівня
Завдяки дисплею 3K OLED 120 Гц ноутбук Zenbook DUO (UX8406) надає надзвичайно деталізоване та реалістичне зображення зі 100% колірною гамою DCI-P3 кінематографічного рівня. Це означає, що кольори мають більш насичений вигляд на дисплеї. Він ідеально підходить для об'єктів з інтенсивними кольорами, а також покращує відтворення кольорів будь-якого вмісту.
Заряджання через порт USB-C
Ноутбук Zenbook DUO (UX8406) підтримує Power Delivery — технологію, що дає змогу зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою або повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подавання живлення, з огляду на особливості джерела енергії, під'єднаного пристрою, поточну температуру та інші параметри.
Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегрівання та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати у разі швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та під'єднаних ґаджетів, забезпечуючи їхню безпечну та ефективну роботу.
Надійність військового класу
Суворе випробування за військовими стандартами США
Ноутбук Zenbook DUO (UX8406) має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 строгих методів і 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості так само продовжують термін експлуатації пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, так що ви можете працювати, подорожувати або відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще долго.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопителя | SSD |
| Цвет | Серый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 16 |
| Модель процессора | Intel Core Ultra 9 285H |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | LPDDR5 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Display Port | отсутствует |
| HDMI | Да |
| LAN (RJ-45) | отсутствует |
| USB 2.0 | отсутствует |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | отсутствует |
| USB 3.2 Gen 2x2 | отсутствует |
| USB4 | 2 |
| VGA (D-Sub) | отсутствует |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| В комплекте (сумка, чехол, рюкзак, стилус) | рюкзак, стилус |
| Веб-камера | FullHD 1080p |
| Вес | 1,65 кг г |
| Габариты (ШхГхВ) | 313.5х217.9х19.9 мм |
| Диагональ экрана | 14" |
| Емкость аккумулятора | 71 - 80 Вт-ч |
| Идентификация отпечатка пальца | отсутствует |
| Кардридер | отсутствует |
| Материал корпуса | Металл |
| Модель видеокарты | Arc Graphics |
| Наличие подсветки клавиатуры | без подсветки |
| Объем HDD | Нет |
| Объем SSD | 2 ТБ |
| Объем eMMC / UFS | Нет |
| Объем оперативной памяти | 32 ГБ |
| Объем памяти видеокарты | - |
| Операционная система | Windows 11 Pro |
| Операционная система устройства | Windows |
| Оптический привод | без дисковода |
| Поддержка 3G / 4G / 5G | Нет |
| Поддержка NFC | Нет |
| Поддержка Thunderbolt | Да |
| Покрытие экрана | глянцевое |
| Популярные бренды | Asus |
| Производитель видеокарты | Intel |
| Производитель процессора | Intel |
| Разрешение экрана | 2880x1800 |
| Сенсорный экран | с сенсорным экраном |
| Серия | Zenbook Duo |
| Серия процессора | Intel Core Ultra 9 |
| Тип видеокарты | интегрированная |
| Тип екрана | OLED |
| Частота процессора | 2,9 - 5,4 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 122 269 ₴







