
Ноутбук Asus Vivobook 14 X1407CA-LY094 (90NB1581-M003M0) Quiet Blue ( Темно-синій ) 11554
28 730 ₴
- Нет в наличии
- Код: 90NB1581-M003M0
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Ефективний партнер
Обладнаний потужним процесором Intel Core Ultra 5 (Series 2), швидкісним модулем Wi-Fi 6, оперативною пам'яттю обсягом до 32 ГБ і твердотільним накопичувачем місткістю до 1 ТБ, ASUS Vivobook 14 пропонує виняткову продуктивність і необхідну продуктивність TDP процесора до 35 Вт. Удосконалена технологія теплових трубок і вентилятор більшої товщини сприяють поліпшенню потоку повітря, що забезпечує ефективне охолодження та стабільну роботу системи під високими навантаженнями.
Збільшений екранний простір
ASUS Vivobook 14 може бути обладнаний яскравим IPS-дисплеєм зі співвідношенням сторін 16:10, роздільною здатністю Full HD, частотою оновлення 60 Гц і потужним співвідношенням до корпусу — 87%.
Чудова автономність
Підготовка ASUS Vivobook 14 до нових справ не забере багато часу: технологія прискореного заряджання забезпечує зростання рівня заряду акумулятора від 0 до 60% всього за 49 хвилин!
Завжди готовий до експлуатації
Збільште термін експлуатації акумулятора за допомогою спеціальних налаштувань у розділі Battery Health Management утиліти MyASUS.
Досконалість у кожній деталі
ASUS Vivobook 14 обладнаний широким набором інтерфейсних портів.
Розумний, легкий і зручний
ASUS Vivobook 14 важить лише 1,46 кг і має товщину всього 1,79 см, завдяки чому він ідеально поєднує ефективність, продуктивність і портативність. у стильному та легкому корпусі.
Ергономічний дизайн
Клавіатура ASUS ErgoSense є тихою і неймовірно приємною на дотик з оптимальним відданням і ходом клавіш, розрахованими з високою точністю.
Більше комфорту
Інтелектуальні жести ASUS Smart Gesture дають змогу регулювати гучність звуку, яскравість зображення, прокручувати часову шкалу та багато іншого одним дотиком! Тачпад із гладкою поверхнею розроблений для комфортної роботи. стійкості до зношування.
Миттєве розблокування
Функція Windows Hello дає змогу безпечно розблокувати ноутбук за допомогою камери з інфрачервоним (ІК) сенсором.
Новий погляд на аудіосистему ноутбука
Аудіосистема цього ноутбука розроблена в співпраці з експертами компанії Dirac, відомого виробника професійних аудіорішень. Вона забезпечує найчистіше та найбалансованіше звучання, яке ви коли-небудь чули на ПК, ноутбуку або планшеті.
Інтелектуальне шумозаглушення нового покоління
Оскільки дедалі більше людей зараз вчаться і працюють із дому, використовуючи як засіб спілкування відеозв'язок, фахівці ASUS розробили технологію ефективного шумозаглушення на основі машинного навчання. чітко чули всіх співрозмовників. Натисніть кнопку відтворення, щоб випробувати систему інтелектуального шумозаглушення.
Більше можливостей для відеодзвінків
У відеозв'язку може брати участь не тільки один, а й кілька доповідачів, розташованих навколо одного ноутбука.
Якісна вебкамера з технологією ASUS 3DNR
Технологія ASUS 3D Noise Reduction (3DNR) здатна неабияк покращувати якість зображення, отриманого за допомогою вебкамери.
Відповідність військовому стандарту США
Цей ноутбук вирізняється підвищеною надійністю, підтвердженням чого є успішне проходження ним випробувань на відповідність військово-промисловому стандарту MIL-STD 810H. Такі випробування передбачали перевірку працездатності в найсуворіших умовах експлуатації.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопителя | SSD |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 14 |
| Модель процессора | Intel Core Ultra 5 225H |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Display Port | отсутствует |
| HDMI | Да |
| LAN (RJ-45) | отсутствует |
| USB 2.0 | отсутствует |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 + 2 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | отсутствует |
| USB 3.2 Gen 2x2 | отсутствует |
| USB4 | отсутствует |
| VGA (D-Sub) | отсутствует |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| В комплекте (сумка, чехол, рюкзак, стилус) | Нет |
| Веб-камера | FullHD 1080p |
| Вес | 1,46 кг г |
| Габариты (ШхГхВ) | 315.2х223.4х19.9 мм |
| Диагональ экрана | 13" - 14.1" |
| Емкость аккумулятора | 41 - 50 Вт-ч |
| Идентификация отпечатка пальца | отсутствует |
| Кардридер | отсутствует |
| Материал корпуса | Пластик |
| Модель видеокарты | Graphics |
| Наличие подсветки клавиатуры | с подсветкой |
| Объем HDD | Нет |
| Объем SSD | 512 ГБ |
| Объем eMMC / UFS | Нет |
| Объем оперативной памяти | 16 ГБ |
| Объем памяти видеокарты | - |
| Операционная система | DOS/Без ОС |
| Операционная система устройства | Нет |
| Оптический привод | без дисковода |
| Поддержка 3G / 4G / 5G | Нет |
| Поддержка NFC | Нет |
| Поддержка Thunderbolt | отсутствует |
| Покрытие экрана | матовое |
| Популярные бренды | Asus |
| Производитель видеокарты | Intel |
| Производитель процессора | Intel |
| Разрешение экрана | 1920x1200 |
| Сенсорный экран | отсутствует |
| Серия | Vivobook |
| Серия процессора | Intel Core Ultra 5 |
| Тип видеокарты | интегрированная |
| Тип екрана | IPS |
| Частота процессора | 1,7 - 4,9 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 28 730 ₴



