
Монітор Asus 27" TUF Gaming VG279QML5A (90LM0C20-B01171) IPS Black 240Hz ( Чорний ) 10713
14 730 ₴
- Готово к отправке
- Код: 90LM0C20-B01171
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
27-дюймова Full HD (1920 x 1080) панель Fast IPS з частотою оновлення 240 Гц для динамічного ігрового процесу.
Технологія ASUS Fast IPS забезпечує час відгуку 0,3 мс (мін.) для чіткого ігрового зображення з високою частотою кадрів.
Сумісність із FreeSync Premium і G-Sync забезпечує плавний ігровий процес без розривів.
Технологія ASUS Extreme Low Motion Blur Sync (ELMB SYNC) дає змогу використовувати ELMB разом зі змінною частотою оновлення, усуваючи двої та розриви зображення для чіткого ігрового зображення з високою частотою кадрів.
DisplayWidget Center забезпечує легкий доступ до екранного меню та настроювання параметрів монітора за допомогою миші.
Технологія TUF Gaming A.I. з функціями на базі штучного інтелекту покращує ігровий процес.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Частота обновления | 240 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | отсутствует |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | Да |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | отсутствует |
| Безрамочный монитор | Да |
| Вес | 5.8 кг г |
| Время реакции | 0.3 мс |
| Встроенная аудиосистема | Да |
| Встроенная камера | Нет |
| Габариты (ШхВхГ) | 615х547х215 мм |
| Диагональ | 27" - 29.9" |
| Диагональ экрана | 27" |
| Дополнительные разъемы | mini-jack 3.5 мм |
| Игровые технологии | AMD FreeSync Premium, Nvidia G-Sync |
| Изогнутый экран | Нет |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | 1хUSB2.0 |
| Мощность аудиосистемы | 2х2 Вт |
| Поверхность экрана | матовая |
| Поворотный экран (Pivot) | Да |
| Потребляемая мощность (в работе) | 18 Вт |
| Регулировка по высоте | Да |
| Сенсорный | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Цвет | Черный |
| Яркость | 300 кд/м2 cd/m² |
Информация для заказа
- Цена: 14 730 ₴





