
Крісло для геймерів TX3 Eaze V2 Racer Black (TEGC-2064101.11) ( Чорний ) 15101
11 159 ₴
- Готово к отправке
- Код: TEGC-2064101.11
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
TX3 Eaze V2 Racer — сучасне ергономічне крісло для геймерів
Чотири рівні комфорту
Налаштуйте своє крісло відповідно до вашої унікальної форми тіла, розміру та постави. TX3 Eaze побудований з SYNC4, багатофункціональним механізмом, що дає змогу налаштувати сидіння для оптимального комфорту та підтримки.
Синхронний нахил
Ми надаємо пріоритет комфорту користувача, тому ви можете просто відкинутися на спинку крісла та розслабитися, відчуваючи переваги нашого інноваційного дизайну. Синхронний нахил дає змогу спинці та сидіння рухатися разом в оптимальному співвідношенні, забезпечуючи ергономічну підтримку для всього тіла.
Ергономічний підголівник із бічною підтримкою. Насолоджуйтеся комфортом шиї з усіх боків
Конструкція ергономічного підголівника з вбудованою крильчатою опорою забезпечує зручне положення голови. Ця напівкругла подушка дає вам більше позицій для відпочинку та полегшує біль у м'язах, а м'яка піна з ефектом пам'яті огортає вашу голову та шию. За допомогою нашого посиленого еластичного ременя ви можете регулювати підголівник, і він не зрушиться, коли вам потрібно залишитися на місці.
Оптимальний комфорт попереку
Відчуйте оптимальну підтримку нижньої частини спини завдяки регульованій подушці для поперекової підтримки. Подушку можна відрегулювати відповідно до ваших конкретних потреб, сприяючи здоровій поставі та зменшуючи ризик болю в спині або дискомфорту. Підтримуйте правильне вирівнювання хребта та насолоджуйтеся іграми, не турбуючись про напругу або втому нижньої частини спини.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Материал изготовления кресла | |
| Крестовина | металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 20.2 кг г |
| Встроенные механизмы | механизм SYNC4 |
| Каркас | Металл |
| Максимально допустимая нагрузка | 125 кг |
| Обивка | искусcтвенная кожа |
| Основание | крестовина с роликами |
| Предельный угол наклона спинки | нет данных |
| Размеры сиденья | 52 х 50 х 11 см |
| Размеры спинки | 56 х 81 см |
| Регулировка высоты сиденья | Да |
| Регулировка подлокотников | Да |
| Регулировка угла наклона спинки | Да |
| Тип | геймерское кресло |
Информация для заказа
- Цена: 11 159 ₴





