
Монітор Asus 27" TUF Gaming VG27AQ5A (90LM0BN0-B01371) IPS Black 210Hz ( Чорний ) 10954
11 955 ₴
- Готово к отправке
- Код: 90LM0BN0-B01371
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
27-дюймовий ігровий монітор з панеллю Fast IPS з частотою оновлення до 210 Гц і роздільною здатністю QHD (2560 x 1440), призначений для професійних кіберспортсменів і захоплених геймерів.
Технологія ASUS Fast IPS, що забезпечує час відгуку всього 0,3 мс (GTG) для чіткого зображення за високої частоти кадрів.
Рішення ASUS Extreme Low Motion Blur Sync (ELMB Sync) дає змогу одночасно використовувати технології мінімізації розмиття динамічного зображення (ELMB) й адаптивної синхронізації, щоб усунути появу артефактів і розривів зображення в іграх.
DisplayWidget Center для легкого налаштування параметрів монітора.
Сертифікація FreeSync Premium: висока якість зображення завдяки змінній частоті оновлення екрана (ввімкнено за замовчуванням).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Разрешение экрана | 2560х1440 |
| Состояние | Новое |
| Тип матрицы | IPS |
| Частота обновления | 210 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | отсутствует |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | Да |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | отсутствует |
| Безрамочный монитор | Да |
| Вес | 5 кг г |
| Время реакции | 0.3 мс |
| Встроенная аудиосистема | Да |
| Встроенная камера | Нет |
| Габариты (ШхВхГ) | 615x455x214 мм |
| Диагональ | 27" - 29.9" |
| Диагональ экрана | 27" |
| Дополнительные разъемы | 1хUSB Type-C, mini jack 3.5 mm |
| Игровые технологии | AMD FreeSync Premium |
| Изогнутый экран | Нет |
| Контрастность | 1300:1 |
| Концентратор USB | Нет |
| Мощность аудиосистемы | 2х2 Вт |
| Поверхность экрана | глянцевая |
| Поворотный экран (Pivot) | отсутствует |
| Потребляемая мощность (в работе) | 20.8 Вт |
| Регулировка по высоте | отсутствует |
| Сенсорный | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Цвет | Черный |
| Яркость | 300 кд/м2 cd/m² |
Информация для заказа
- Цена: 11 955 ₴




