Нові горизонти мобільності
Ideapad Slim 3 14IRH10 — це ноутбук, що перевершує всі очікування. З його дуже легким дизайном і тонким корпусом, він дасть тобі змогу вільно переміщатися й працювати в будь-якому місці. З вагою всього 1.39 кг ти зможеш носити його із собою цілий день, не відчуваючи жодного дискомфорту.
Збільшена площа екрана
Насолоджуйся безмежними можливостями з ideaPad Slim 3 14IRH10. Його 14-дюймовий дисплей забезпечує яскраві, чіткі та реалістичні зображення. Завдяки співвідношенню сторін 16:10 і вузьким рамкам ти отримуєш більше робочого простору та кращу продуктивність. Із сертифікатом TUV Low Blue Light, дисплей зменшує вплив шкідливого синього світла на очі, забезпечуючи комфортну роботу впродовж усього дня. Також насолоджуйся чудовим якісним звучанням завдяки підтримці технології Dolby Audio, що забезпечує глибокий і реалістичний звук.
Потужність і продуктивність
Ideapad Slim 3 обладнаний передовим процесором Intel Core, що забезпечує потужність і продуктивність для виконання різних завдань. Цей ноутбук розроблений з урахуванням багатозадачності, тому ти можеш легко виконувати кілька програм одночасно без затримок. Розширений обсяг пам'яті дає змогу зберігати всі файли, світлини, музику та відео. І з SSD-накопичувачем, ти отримуєш швидкий доступ до своїх даних і завжди залишаєшся впевненим у їхній безпеці.
Максимальний комфорт використання
IdeaPad Slim 3 забезпечує зручність використання на всіх рівнях. Його повнофункціональні порти USB-C дають змогу заряджати пристрій, передавати відео та швидко передавати дані. До того ж він має два порти USB 3.2 один HDMI й один combo jack для під'єднання гарнітури.
Вбудована вебкамера із захисною шторкою забезпечує максимальний рівень конфіденційності. А завдяки підтримці технології швидкого підзаряджання, всього 15 хвилин підзаряджання забезпечать дві години автономної роботи ноутбука.
Інтелектуальні функції для продуктивності
IdeaPad Slim 3 обладнаний інтелектуальними функціями, що підвищують продуктивність. Завдяки технології Smart Power ноутбук адаптується до твоїх потреб і максимізує ефективність роботи. Технологія Smart Wireless забезпечує стабільне під'єднання, що дає тобі змогу без перебоїв працювати в мережі. З вбудованими технологіями безпеки, як-от Natural File Guard, ви можете бути впевнені в захисті своїх даних. Технологія шумозаглушення допоможе усунути непотрібний фоновий шум, щоб твоє сприйняття було чистим і фокусованим.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lenovo |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопителя | SSD |
| Цвет | Серый |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 8 |
| Модель процессора | Intel Core i5-13420H |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Display Port | отсутствует |
| HDMI | Да |
| LAN (RJ-45) | отсутствует |
| USB 2.0 | отсутствует |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | отсутствует |
| USB 3.2 Gen 2x2 | отсутствует |
| USB4 | отсутствует |
| VGA (D-Sub) | отсутствует |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| В комплекте (сумка, чехол, рюкзак, стилус) | Нет |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| Вес | 1 - 1.49 кг г |
| Габариты (ШхГхВ) | 314.4х222.1х17.9 мм |
| Диагональ экрана | 14" |
| Емкость аккумулятора | 51 - 60 Вт-ч |
| Идентификация отпечатка пальца | отсутствует |
| Кардридер | SD |
| Материал корпуса | металл/пластик |
| Модель видеокарты | UHD Graphics |
| Наличие подсветки клавиатуры | с подсветкой |
| Объем HDD | Нет |
| Объем SSD | 512 ГБ |
| Объем eMMC / UFS | Нет |
| Объем оперативной памяти | 24 ГБ |
| Объем памяти видеокарты | - |
| Операционная система | DOS/Без ОС |
| Операционная система устройства | Нет |
| Оптический привод | без дисковода |
| Поддержка 3G / 4G / 5G | Нет |
| Поддержка NFC | Нет |
| Поддержка Thunderbolt | отсутствует |
| Покрытие экрана | матовое |
| Популярные бренды | Lenovo |
| Производитель видеокарты | Intel |
| Производитель процессора | Intel |
| Разрешение экрана | 1920x1200 |
| Сенсорный экран | отсутствует |
| Серия | IdeaPad Slim |
| Серия процессора | Intel Core i5 |
| Тип видеокарты | интегрированная |
| Тип екрана | IPS |
| Частота процессора | 2,1 - 4,6 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 33 347 ₴






