
Комутатор TP-Link TL-SG1218MP (16xGE PoE+, 2xGE, 2xGE/SFP, PoE Max 250W) 17789
11 531 ₴
- Готово к отправке
- Код: TL-SG1218MP
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Відповідність стандарту 802.3af/at PoE + підтримує до 30 Вт на кожен порт PoE. Загальний бюджет потужності PoE 250 Вт* для 16-гігабітних портів PoE + робить його придатним для широкого спектра застосунків, від відеоспостереження до мереж в офісах, гуртожитках і на малих підприємствах. Він повністю сумісний з IP-камерами, точками доступу, IP-телефонами, комп'ютерами, принтерами тощо.
Забезпечує плавний трафік для чутливих до затримок програм, як-от голос і відео, завдяки визначенню пріоритету трафіку на основі якості обслуговування (QoS).
Коли загальна споживана потужність перевищує 250 Вт, інтелектуальне керування живленням автоматично вимикає живлення портів із нижчим пріоритетом, щоб забезпечити живлення портів із високим пріоритетом. Це захищає пристрій від перевантаження за потужністю. Він також автоматично визначає необхідну потужність PoE для пристрою й захищає ваше обладнання без PoE від пошкодження.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TP-Link |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные | |
| Возможность монтажа в стойку | Нет |
| Поддержка PoE | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) | Нет |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) | 18 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Мбіт/с) | Нет |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/2500 Мбит/с) | Нет |
| PoE In / PoE Out | нет / есть |
| QSFP | Нет |
| QSFP+ | Нет |
| QSFP28 | - |
| RS-232 (COM) | - |
| SFP | Нет |
| SFP+ | Нет |
| SFP28 | - |
| USB | Нет |
| Бюджет PoE | До 250 Вт |
| Вес | нет данных г |
| Входит в комплект | коммутатор, кабель питания, документация |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество портов с поддержкой PoE | 16 портов |
| Комбо порт GE/SFP | 2 |
| Консольный порт | Нет |
| Максимальная скорость LAN портів | 1 Гбит/с |
| Максимальное энергопотребление | 286 Вт |
| Материал корпуса | Металл |
| Общее количество портов | 20 |
| Поддержка PoE / PoE+ / PoE++ | есть / есть / нет |
| Размери (ШхВхГ) | 440 x 180 x 44 мм |
| Стекирование | Нет |
| Тип | неуправляемый |
| Тип охлаждения | активное |
| Управление | Нет |
| Уровень управления | - |
| Форм-фактор | стоечный |
Информация для заказа
- Цена: 11 531 ₴



