
Крісло для геймерів TX3 Core Smart Loft Light Grey (TEGC-2070104.41) ( Сірий ) 11162
19 591 ₴
- Готово к отправке
- Код: TEGC-2070104.41
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
TX3 Core Smart Loft — сучасне ергономічне крісло для геймерів
Завдяки технології CORERDY, єдиною у своєму роді поперековою опорою, яка самостійно підлаштовується під вашу поставу в усіх напрямках, TX3 Core забезпечує максимально ергономічне сидіння. Побудований із багатофункціональним механізмом SYNC5 для 5-сторонньої регулювання відповідно до вашого тіла та положення сидіння.
П'ять рівнів комфорту
Налаштуйте своє крісло відповідно до вашої унікальної форми тіла, розміру та постави. TX3 Core Smart побудований з SYNC5, багатофункціональним механізмом, що дає змогу регулювати 5 напрямів. Core — перше крісло з вбудованими механізмами синхронного нахилу спинки та сидіння.
Синхронний нахил
Ми надаємо пріоритет комфорту користувача, тому ви можете просто відкинутися на спинку крісла та розслабитися, відчуваючи переваги нашого інноваційного дизайну. Синхронний нахил дає змогу спинці та сидіння рухатися разом в оптимальному співвідношенні, забезпечуючи ергономічну підтримку для всього тіла.
CORE.RDY 180 ТЕХ. Комфорт із будь-якого положення
Більше не потрібно невтомно рухати тілом, намагаючись знайти найкраще положення. Технологія CORE.RDY — це унікальна поперекова опора, яка самостійно підлаштовується під вашу поставу в усіх напрямках і забезпечує достатню підтримку для вашого хребта в будь-який момент часу, забезпечуючи максимально ергономічну ігрову можливість.
Ергономічний підголівник із бічною підтримкою. Насолоджуйтеся комфортом шиї з усіх боків
Конструкція ергономічного підголівника з вбудованою крильчастою опорою забезпечує зручне положення голови. Ця напівкругла подушка дає вам більше позицій для відпочинку та полегшує біль у м'язах, а м'яка піна з ефектом пам'яті огортає вашу голову та шию. За допомогою нашого посиленого еластичного ременя ви можете регулювати підголівник, і він не зрушиться, коли вам потрібно залишитися на місці.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Серый |
| Материал изготовления кресла | |
| Крестовина | металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 25.3 кг г |
| Встроенные механизмы | технологии CORE.RDY 180 ТЕХ, механизм SYNC5 |
| Каркас | Металл |
| Максимально допустимая нагрузка | 125 кг |
| Обивка | ткань |
| Основание | крестовина с роликами |
| Предельный угол наклона спинки | нет данных |
| Размеры сиденья | 53 х 45-50 х 12 см |
| Размеры спинки | 53 х 86 см |
| Регулировка высоты сиденья | Да |
| Регулировка подлокотников | Да |
| Регулировка угла наклона спинки | Да |
| Тип | геймерское кресло |
Информация для заказа
- Цена: 19 591 ₴







