
Крісло для геймерів TX3 XTC Mesh Black (TEGC-3054101.11) ( Чорний ) 17325
19 591 ₴
- Готово к отправке
- Код: TEGC-3054101.11
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
TX3 XTC має дуже стильний і функціональний X-подібний дизайн, щоб підтримувати вас упродовж усього дня. Завдяки повітропроникному сітчастому матеріалу й ергономічно вигнутій спинці, що обіймає вашу верхню частину тіла, ви подбаєте про ваше здоров'я й комфорт, щоб ви могли зосередитися на поточній битві.
Усі нові крісла TX3 обладнані багатофункціональним механізмом SYNC, що дає змогу використовувати кілька варіантів регулювання для чудової ергономіки. Відрегулюйте свій стілець відповідно до вашої індивідуальної форми тіла, розміром і поставою. XTC побудований з SYNC5, багатофункціональним механізмом, що дає змогу регулювати в 5 напрямках.
Синхронний нахил
Ми надаємо пріоритет комфорту користувача, тому ви можете просто відкинутися на спинку крісла та розслабитися, відчуваючи переваги нашого інноваційного дизайну. Синхронний нахил дає змогу спинці та сидіння рухатися разом в оптимальному співвідношенні, забезпечуючи ергономічну підтримку для всього тіла.
Підтримка хребта
XTC адаптується до вашого положення сидіння і форми тіла. Ми розробили поперекову опору, яка займає вашу нижню частину спини та не напружує ваше тіло, коли ви відкидається назад у положення для відпочинку.
Пасивне охолодження для ваших ніг і спини
Повітропроникний сітчастий матеріал дає змогу повітрю вільно циркулювати, зберігаючи прохолоду й енергію впродовж тривалого часу. Високоміцна тканина фіксує вас на місці.
Регулювання глибини сидіння
Досягніть оптимальної постави та знизьте тиск на спину та ноги за допомогою нашої функції регулювання глибини сидіння. Відчуйте краще здоров'я й добре самопочуття з максимальними ергономічними перевагами.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Материал изготовления кресла | |
| Крестовина | металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 22.1 кг г |
| Встроенные механизмы | механизм SYNC5 |
| Каркас | нет данных |
| Максимально допустимая нагрузка | 125 кг |
| Обивка | дышащая сетка, искусcтвенная кожа |
| Основание | крестовина с роликами |
| Предельный угол наклона спинки | нет данных |
| Размеры сиденья | 53 х 52-57 см |
| Размеры спинки | 51 х 82 см |
| Регулировка высоты сиденья | Да |
| Регулировка подлокотников | Да |
| Регулировка угла наклона спинки | Да |
| Тип | геймерское кресло |
Информация для заказа
- Цена: 19 591 ₴









