
Монітор Asus 27" TUF Gaming VG279Q5R (90LM0BS0-B01E71) IPS Black 200Hz ( Чорний ) 16602
10 309 ₴
- Готово к отправке
- Код: 90LM0BS0-B01E71
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
TUF Gaming Series 5 — ігровий монітор VG279Q5R — 27 дюймів, Full HD (1920x1080), 200 Гц, Fast IPS, ELMB, 0,3 мс, стереодинамік, DisplayWidget Center, AI Visual
27-дюймовий Full HD (1920x1080) Fast IPS ігровий монітор із частотою оновлення 200 Гц, розроблений для професійних геймерів і захопливого ігрового процесу.
Час відгуку 0,3 мс GTG (мін.) для плавного ігрового процесу та технологія ASUS Extreme Low Motion Blur (ELMB) для подальшого зменшення двоїння та розмиття руху
FreeSync Premium забезпечує плавний ігровий процес без розривів, ввімкнувши VRR (перемінну частоту оновлення)
DisplayWidget Center забезпечує легкий доступ до екранного меню та регулювання параметрів монітора за допомогою миші
Технологія TUF Gaming A.I з функціями на базі AI для поліпшення ігрового процесу користувачів.
27-дюймовий ігровий монітор TUF Gaming VG279Q5R Full HD з панеллю Fast IPS для блискавично швидкої частоти оновлення 200 Гц. Технології ASUS Extreme Low Motion Blur і AMD FreeSync Premium забезпечують плавний ігровий процес. Крім того, він має 100% охоплення sRGB для забезпечення виняткових кольорів і контрастності.
З частотою оновлення 200 Гц усуваються затримки та розмитість зображення, що дає вам перевагу в шутерах від першої особи, перегонах, стратегіях у реальному часі та спортивних іграх. Ця надшвидка частота оновлення дає змогу грати на найвищих візуальних параметрах і миттєво реагувати на те, що відбувається на екрані, — так що ви отримаєте перший удар.
Вбудована технологія ASUS Variable Overdrive дає змогу дисплею динамічно змінювати параметри Overdrive у разі зміни частоти кадрів, забезпечуючи оптимальні результати для будь-якої гри. Ви обираєте, наскільки сильним має бути загальний ефект, а потім дасте монітору взятися за справу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Частота обновления | 200 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | отсутствует |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | Да |
| VESA | 75x75 мм |
| VGA (D-Sub) | отсутствует |
| Безрамочный монитор | Да |
| Вес | 4.3 кг г |
| Время реакции | 0.3 мс |
| Встроенная аудиосистема | Да |
| Встроенная камера | Нет |
| Габариты (ШхВхГ) | 615х428х213 мм |
| Диагональ | 27" - 29.9" |
| Диагональ экрана | 27" |
| Дополнительные разъемы | mini-jack 3.5 мм |
| Игровые технологии | Adaptive Sync |
| Изогнутый экран | Нет |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | Нет |
| Мощность аудиосистемы | 2х2 Вт |
| Поверхность экрана | матовая |
| Поворотный экран (Pivot) | отсутствует |
| Потребляемая мощность (в работе) | нет данных |
| Регулировка по высоте | отсутствует |
| Сенсорный | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Цвет | Черный |
| Яркость | 300 кд/м2 cd/m² |
Информация для заказа
- Цена: 10 309 ₴



