Продуктивність, яка вам потрібна
Повсякденні завдання виконуються швидко та легко завдяки процесорам Intel Core аж до 12-го покоління. Насолоджуйтеся плавною роботою твердотільного накопичувача DDR4 місткістю до 16 ГБ. А завдяки акумулятору ємністю 41 або 54 Втч, а також заряджанню до 80% за одну годину за допомогою ExpressCharge ви можете бути впевнені, що ваш пристрій працюватиме цілий день.
Працюйте швидко та комфортно
Зосередьтеся на роботі з вузькою тристоронньою рамкою. Велика сенсорна панель і ковпачки для клавіш, а також підіймальна петля для більш ергономічних кутів зап'ястя й посилений потік повітря забезпечують комфортніше використання. Безліч портів і слотів означає, що ви можете під'єднатися до того, що вам потрібно, а вологонепроникна клавіатура означає менше стресу в разі аварії. Крім того, цей сертифікований TUV Rheinland ноутбук із програмною технологією Dell ComfortView допомагає зменшити шкідливе випромінювання синього світла, щоб оптимізувати комфорт для очей у разі тривалого використання.
Залишайтеся під захистом
Trusted Platform Module 2.0 — це комерційний чип безпеки, встановлений на материнській платі, який створює та зберігає паролі та ключі шифрування. Перед завантаженням він перевіряє, чи не був комп'ютер зламаний, і захищає ваші дані від зовнішніх програмних атак. Додатковий зчитувач відбитків пальців з Windows Hello дає змогу легко й безпечно входити в систему одним дотиком.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопителя | SSD |
| Цвет | Черный |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 10 |
| Модель процессора | Intel Core i5-1235U |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Display Port | отсутствует |
| HDMI | Да |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбит/с |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | отсутствует |
| USB 3.2 Gen 2x2 | отсутствует |
| USB4 | отсутствует |
| VGA (D-Sub) | отсутствует |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| В комплекте (сумка, чехол, рюкзак, стилус) | Нет |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| Вес | 1.5 - 1.99 кг г |
| Габариты (ШхГхВ) | 358.5х235.6х22.5 мм |
| Диагональ экрана | 15" - 16.3" |
| Емкость аккумулятора | 41 Вт-ч |
| Идентификация отпечатка пальца | отсутствует |
| Кардридер | SD |
| Материал корпуса | Пластик |
| Модель видеокарты | Iris Xe Graphics |
| Наличие подсветки клавиатуры | без подсветки |
| Объем HDD | Нет |
| Объем SSD | 512 ГБ |
| Объем eMMC / UFS | Нет |
| Объем оперативной памяти | 16 ГБ |
| Объем памяти видеокарты | - |
| Операционная система | Windows 11 Pro |
| Операционная система устройства | Windows |
| Оптический привод | без дисковода |
| Поддержка 3G / 4G / 5G | Нет |
| Поддержка NFC | Нет |
| Поддержка Thunderbolt | отсутствует |
| Покрытие экрана | матовое |
| Популярные бренды | Dell |
| Производитель видеокарты | Intel |
| Производитель процессора | Intel |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Сенсорный экран | отсутствует |
| Серия | Vostro |
| Серия процессора | Intel Core i5 |
| Тип видеокарты | интегрированная |
| Тип екрана | WVA |
| Частота процессора | 1,3 - 4,4 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 33 382 ₴









