
Ноутбук Asus Vivobook S 14 OLED S5406SA-PP013W (90NB15R2-M000Y0) Mist Blue ( 16609 )
54 401 ₴
- Нет в наличии
- Код: 90NB15R2-M000Y0
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
ASUS Vivobook S 14 змінює уявлення про сучасний ноутбук завдяки гармонійному поєднанню новітніх технологій і витонченому мінімалістичному дизайну. Він працює на основі процесора Intel Core Ultra, що забезпечує виняткову продуктивність, і може похвалитися спеціальною клавішею Copilot для ефективнішої роботи зі штучним інтелектом, тонким і легким корпусом вагою всього 1,3 кг, тривалий час роботи від акумулятора (до 27 годин) і чудовим дисплеєм 3K OLED 120 Гц. Він також обладнаний ергономічною клавіатурою з яскравою RGB-підсвіткою, великим тачпадом і камерою ASUS AiSense. Цей ноутбук — ідеальний компаньйон для сучасного життя.
Надзвичайно тонкий
Завдяки тонкому (1,39 см) і легкому (1,3 кг) корпусу, ASUS Vivobook S 14 уособлює в собі ідеал справжньої портативності. Його неймовірно легко брати із собою, хоч куди ви прямували. Насолоджуйтесь справжньою свободою в дорозі з цим дуже стильним ноутбуком.
Висока продуктивність
Цей ноутбук легко впорається з редагуванням світлин, створенням презентацій і потоковим передаванням відео. За допомогою технології ASUS Memory Allocation Management гарантується оптимальне використання ресурсів пам'яті, що підвищує продуктивність в іграх, творчих програмах і програмах, що працюють з алгоритмами штучного інтелекту.
Інтегрована відеокарта Intel Arc ідеально відповідає потребам універсального ноутбука, наприклад ASUS Vivobook S 14. Завдяки збільшенню продуктивності графічного процесора вдвічі, порівнюючи з попереднім поколінням, досягається якісний стрибок в ігровій продуктивності, пропонуються захопливі візуальні ефекти, підвищується швидкість відгуку та розширюються можливості для створення контенту.. З технологією Xe Super Sampling (XeSS), що збільшує роздільну здатність графіки в іграх на основі штучного інтелекту, Intel Arc встановлює новий стандарт для високопродуктивних обчислень і виняткової графіки.
Холодний ноутбук
Заспокоювані, що ноутбук може перегріватися? Можете бути впевнені, що завдяки системі охолодження ASUS IceCool ноутбук Vivobook S 14 OLED (S5406)? буде завжди залишатися прохолодним, що дасть змогу йому ефективно виконувати навіть найвимогливіші завдання без зниження продуктивності.
Також ASUS IceCool обладнаний фільтрами, що перешкоджають потраплянню пилу та ворсинок всередину корпусу.
Цілий день роботи від акумулятора
Забудьте про хвилювання заряду акумулятора! ASUS Vivobook S 14 може похвалитися акумулятором підвищеної ємності, якого досить на цілий день автономної роботи. Ця модель вирізняється продовженим терміном експлуатації акумулятора, завдяки чому ноутбук зможе слугувати вам упродовж довгих років.
OLED-дисплей
Ноутбук Vivobook S 14 OLED (S5406)? з дисплеєм 3K OLED 120 Гц має найкраще у своєму класі колірне охоплення. Ці дисплеї відтворюють кольори з високою точністю для візуальних ефектів, необхідних професіоналам, тому є ідеальними для професійних і креативних завдань, а також для будь-кого, хто бажає отримати найкращу точність відтворення кольорів. Завдяки властивостям спеціальних випромінювальних світла органічних компонентів дисплеї OLED можуть знизити випромінювання шкідливого синього світла на 70%, порівнюючи з РК-дисплеями. Це робить їх особливо зручними для очей і зменшує ризик пошкодження сітківки.
Точність кольору професійного рівня
Завдяки дисплею 3K OLED 120 Гц ноутбук Vivobook S 14 OLED (S5406)? передбачає надзвичайно деталізоване та реалістичне зображення зі 100% колірною гамою DCI-P3 кінематографічного рівня. Це означає, що кольори мають більш насичений вигляд на дисплеї. Він ідеально підходить для об'єктів з інтенсивними кольорами, а також покращує відтворення кольорів будь-якого вмісту.
Заряджання через порт USB-C
Ноутбук Vivobook S 14 OLED (S5406)? Підтримує Power Delivery — технологію, що дає змогу зарядити ноутбук через порт USB Type C (USB-C) від зарядного пристрою або повербанка. Зарядні пристрої та повербанки, що підтримують технологію Power Delivery, мають вбудований контролер. Він автоматично регулює подавання живлення, з огляду на особливості джерела енергії, під'єднаного пристрою, поточну температуру та інші параметри.
Завдяки цьому контролер забезпечує захист від перенапруги, перевантаження струмом, перегрівання та інших потенційно небезпечних ситуацій, які можуть виникати у разі швидкого заряджання. Це допомагає знизити ризик пошкодження зарядного пристрою та під'єднаних ґаджетів, забезпечуючи їхню безпечну та ефективну роботу.
Надійність військового класу
Суворе випробування за військовими стандартами США
Ноутбук Vivobook S 14 OLED (S5406)? має виняткову міцність і відповідає вимогам стандарту США MIL-STD 810H для обладнання військового класу. Він пройшов 12 строгих методів і 26 ретельних процедур тестування, перевершивши вимоги галузевих стандартів. Ці якості так само продовжують термін експлуатації пристроїв, а отже, позитивно впливають на екологію, так що ви можете працювати, подорожувати або відпочивати, знаючи, що ваш ноутбук ASUS готовий до умов реального світу зараз і залишиться таким ще долго.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопителя | SSD |
| Цвет | Голубой |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 8 |
| Модель процессора | Intel Core Ultra 7 258V |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | LPDDR5 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Display Port | отсутствует |
| HDMI | Да |
| LAN (RJ-45) | отсутствует |
| USB 2.0 | отсутствует |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | отсутствует |
| USB 3.2 Gen 2x2 | отсутствует |
| USB4 | 2 |
| VGA (D-Sub) | отсутствует |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| В комплекте (сумка, чехол, рюкзак, стилус) | Нет |
| Веб-камера | FullHD 1080p |
| Вес | 1 - 1.49 кг г |
| Габариты (ШхГхВ) | 310.5х221.9х15.9 мм |
| Диагональ экрана | 13" - 14.1" |
| Емкость аккумулятора | 75 Вт-ч |
| Идентификация отпечатка пальца | отсутствует |
| Кардридер | microSD |
| Материал корпуса | Металл |
| Модель видеокарты | Arc Graphics |
| Наличие подсветки клавиатуры | с подсветкой |
| Объем HDD | Нет |
| Объем SSD | 1 ТБ |
| Объем eMMC / UFS | Нет |
| Объем оперативной памяти | 32 ГБ |
| Объем памяти видеокарты | - |
| Операционная система | Windows 11 Home |
| Операционная система устройства | Windows |
| Оптический привод | без дисковода |
| Поддержка 3G / 4G / 5G | Нет |
| Поддержка NFC | Нет |
| Поддержка Thunderbolt | Да |
| Покрытие экрана | глянцевое |
| Популярные бренды | Asus |
| Производитель видеокарты | Intel |
| Производитель процессора | Intel |
| Разрешение экрана | 2880x1800 |
| Сенсорный экран | отсутствует |
| Серия | Vivobook S |
| Серия процессора | Intel Core Ultra 7 |
| Тип видеокарты | интегрированная |
| Тип екрана | OLED |
| Частота процессора | 2,2 - 4,8 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 54 401 ₴







