Вбудована електрична духова шафа Whirlpool OMR35HR0X: гідролітичне очищення, знімні напрямні, клас енергоспоживання A. Інноваційна функція, Cook3 дасть Вам одночасно готувати до трьох різних страв одночасно. Ви можете бути впевнені, що запахи не змішаються. Наявність таймера позбавить Вас постійного контролю за процесом. Поки готується їжа, Ви можете спокійно робити інші справи й не турбуватися, що запустить момент, і страва пригорить. 5 програм багатофункційної духової шафи Whirlpool OMR35HR0X дають змогу досягти ідеальних результатів, незалежно від того, що Ви готуєте.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Whirlpool |
| Класс энергопотребления | A |
| Конвекция | Да |
| Тип духового шкафа | электрический |
| Цвет корпуса | Другой |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Вертел | Нет |
| Таймер | Да |
| Электроподжиг | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart-управление | отсутствует |
| Вентилятор охлаждения | Да |
| Габариты (ШхВхГ) | 595 х 595 х 551 мм |
| Габариты встраивания (ШхВхГ) | 560-568 х 583-585 х 560 мм |
| Газ-контроль | Нет |
| Гриль | электрический |
| Дисплей | без дисплея |
| Доводчик дверей | Да |
| Количество программ | 6 |
| Количество стекол дверцы | 2 |
| Метод очистки | эмаль легкой очистки |
| Мощность гриля | 1500 Вт |
| Мощность подключения | нет данных |
| Напряжение | 220-240 В В |
| Подсветка | Да |
| Потребление электроэнергии | 0.81 кВт/ч |
| Программы | верхний + нижний нагрев, верхний + нижний нагрев + конвекция, гриль, размораживание, турбо гриль |
| Решетка / Противень | Да |
| Термощуп | Нет |
| Тип | Электрический |
| Тип направляющих | съемные (проволочные) |
| Управление | Механическое |
| Функция СВЧ | отсутствует |
| Функция пароварки | отсутствует |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Ширина | 59.5 см см |
| переключатели | поворотные |
Информация для заказа
- Цена: 13 559 ₴









