
Мікрохвильова піч Gorenje MO20A4XH ( 11405 )
5 455 ₴
- В наличии
- Код: MO20A4XH
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мікрохвильовка Gorenje MO20A4XH 800 Вт приготує страву, яку потрібно обробити двома або більш різними способами, нескладно. Ви можете готувати поетапно, вручну програмуючи етапи процесу приготування. Ви можете попередньо встановити, наприклад, розморозити впродовж 10 хвилин, приготувати в мікрохвильовій печі, а потім на грилі до ідеальної скоринки. Мікрохвильовка автоматично виконає задані кроки та приготує вам смачну страву.
Функція розморожування
Мікрохвильова піч розморожує продукти, використовуючи короткі інтервали нагрівання за невисокої температури. Між цими інтервалами тепло з нагрітих ділянок продуктів передається більш холодним, що забезпечує рівномірне розморожування. Спеціальне попередньо встановлене настроювання швидкого розморожування рівномірно та швидко розморожує будь-який глибоко заморожений продукт. Завжди готуйте продукти відразу після розморожування.
Обертова тарілка на 360°C
Їжа готується або розігрівається до ідеального стану, оскільки тепло досягає кожної часточки. Через постійне обертання тарілки мікрохвиль ефективно та рівномірно нагрівають те, що ви готуєте. Обертання також сприяє оптимальному розморожуванню.
П'ять рівнів потужності
Встановіть рівень потужності 100%, 70%, 50%, 30% або 10%, щоб відрегулювати процес приготування відповідно до своїх потреб. Висока потужність стане в пригоді, коли потрібно якнайшвидше щось нагріти, наприклад, під час кип'ятіння води або приготування некремового супу. Середня потужність дає змогу смажити або готувати на парі, а низька підходить для приготування крем-супа або використання приладу в режимі сушарки.
Автоматичне очищення без мийних засобів
Щоб очистити внутрішню поверхню печі, наповніть чашку з термостійкого скла або кераміки водою, поставте її в піч і увімкніть програму AutoClean. Створена пара пом'якшить бруд на стінках печі. Після завершення програми просто очистьте піч вологою тканиною.
Покрокова програма
Готувати страви, що вимагають двох або більше способів оброблення, легко. Ви можете готувати кілька етапів, вручну запрограмовані на етапи процесу приготування. Ви можете попередньо налаштувати, наприклад, розморожування впродовж 10 хвилин, приготування за допомогою мікрохвиль, потім гриль для ідеальної скоринки. Мікрохвильова піч автоматично виконає встановлені етапи, а ви отримаєте смачну страву.
Прекрасне доповнення до мікрохвильової печі
Ця мікрохвильова піч Gorenje обладнана грилем, який ідеально підходить для підсмажування та утворення скоринки, щоб посилити смак, візуальну привабливість і текстуру страви. Ви можете готувати що завгодно, від тостів і сендвічів із смаженим сиром до стейків, бургерів, курки й овочів. Насолоджуйтеся скоринкою з насиченим смаком на улюблених стравах, приготованих на грилі!
Мікрохвилі в поєднанні з грилем
Завдяки поєднанню переваг мікрохвиль і гриля відкриваються нові можливості для приготування. Ви будете вражені швидшим приготуванням невеликих шматочків м'яса, піци та інших страв, досконально приготованих зі смачною скоринкою.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Внутреннее покрытие | эмаль |
| Тип управления | Электронное |
| Цвет корпуса | Нержавеющая сталь |
| Характеристики гриля | |
| Вертел | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматические программы | Да |
| Блюдо для хрустящей корочки | Нет |
| Выпечка | Нет |
| Габариты (В х Ш х Г) | 261 х 455 х 353 мм |
| Диаметр поворотного стола | 25.5 см |
| Инверторная система | Нет |
| Максимальная мощность гриля | 1000 Вт |
| Мощность СВЧ | 800 Вт |
| Наличие дисплея | без дисплея |
| Откидная дверца | Нет |
| Пароварка | Нет |
| Размораживание | Да |
| Разогрев | Да |
| Решетка для гриля | Да |
| Тип | с грилем |
| Тип гриля | нет данных |
| Тип открытия дверцы | ручка |
| Ширина | 45.1 - 50 см см |
Информация для заказа
- Цена: 5 455 ₴









