Візуалізуйте свою перемогу за допомогою ігрового монітора MSI G255PF E2. Обладнаний панеллю Rapid IPS з роздільною здатністю 1920x1080, частотою оновлення 180 Гц і часом відгуку 1 мс (GtG), цей монітор забезпечить конкурентну перевагу, необхідну для перемоги над суперниками. Завдяки технології адаптивної синхронізації G255PF E2 може поєднувати частоту оновлення дисплея з графічним процесором для надзвичайно плавного ігрового процесу. Переконайтеся, що ви можете досягти своєї мети з усіма новітніми технологіями, вбудованими в ігрові монітори MSI Gaming для змагальної гри.
Матриця Rapid IPS має переваги в жанрах швидких ігор, як-от шутери від першої особи, бойовики, перегони симулятори, стратегії в реальному часі та спорт. Такі ігри вимагають швидких і точних рухів, які завдяки частоті оновлення і швидкому відгуку дадуть вам змогу випередити конкурентів. Функція нічного бачення зробить ігровий процес ще зручнішим, виділяючи дрібні деталі в темних зонах.
Завдяки двом вбудованим динамікам користувачі можуть коли-небудь прослуховувати аудіофайли, грати в ігри або редагувати відео без зовнішнього динаміка або навушників.
Ігровий монітор MSI має більше охоплення діапазону, порівнюючи зі звичайними моніторами. Кольори та деталі ігрового процесу матимуть реалістичніший та витонченіший вигляд. Завдяки надзвичайно вузькій рамці насолоджуйтеся найкращим зануренням у новітні ігри з можливістю настроювання мультимоніторної конфігурації.
Монітор MSI створений для максимального комфорту під час гри. За допомогою регулювання нахилу (-5° ~ 20°), висоти (0~130 мм) і повороту (-30° ~ 30°) можна легко змінити положення монітора для максимальної ергономіки та оптимальних вражень від перегляду.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MSI |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Частота обновления | 180 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | отсутствует |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | Да |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | отсутствует |
| Безрамочный монитор | Да |
| Вес | 5.3 кг г |
| Время реакции | 1 мс |
| Встроенная аудиосистема | Да |
| Встроенная камера | Нет |
| Габариты (ШхВхГ) | 557.1x511.9x227.9 мм |
| Диагональ | 23" - 24.9" |
| Диагональ экрана | 24.5" |
| Дополнительные разъемы | mini-jack 3.5 мм |
| Игровые технологии | AMD FreeSync |
| Изогнутый экран | Нет |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | Нет |
| Мощность аудиосистемы | 2х2 Вт |
| Поверхность экрана | матовая |
| Поворотный экран (Pivot) | Да |
| Потребляемая мощность (в работе) | нет данных |
| Регулировка по высоте | Да |
| Сенсорный | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Цвет | Черный |
| Яркость | 300 кд/м2 cd/m² |
Информация для заказа
- Цена: 7 678 ₴





