Інноваційна конструкція лопатей вентилятора покращує повітряний потік і забезпечує високоефективну вентиляцію. Крильчатка була розроблена з акцентом на мінімізацію рівня шуму, забезпечуючи водночас бажаний повітряний потік і тиск.
Гідродинамічний підшипник обладнаний олійною капсулою, яка запобігає витіканню мастила. Отже, цей підшипник такий самий тихий, як і підшипник ковзання, але має набагато триваліший термін експлуатації.
Навіть на низьких швидкостях робочий звук нового двигуна Arctic ледь помітний.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Arctic |
| Назначение | Для корпуса |
| Пользовательские характеристики | |
| MTBF | - |
| Безвинтовое крепление | Нет |
| Вес | 107 г г |
| Воздушный поток | 53 CFM |
| Давление | 1 мм H2O |
| Диаметр вентилятора | 120 мм |
| Дополнительные данные | - |
| Количество в комплекте | 5 шт |
| Максимальная скорость оборотов | 1200 - 1499 об/мин |
| Наличие дисплея | Нет |
| Номинальное напряжение | 12 В В |
| Номинальный ток | 0.12 A |
| Подсветка | без подсветки |
| Потребляемая мощность | 1.44 Вт Вт |
| Размеры | 120 х 120 х 25 мм |
| Разъем питания | 3-Pin |
| Разъем управления подсветкой | - |
| Регулирование оборотов | Нет |
| Технологии подсветки | - |
| Тип подшипника | гидродинамический (Fluid Dynamic Bearing) |
| Толщина | 25 мм мм |
| Уровень шума | - дБ |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет крыльчатки | черный |
Информация для заказа
- Цена: 867 ₴





