Швидкий закип
Насолоджуйтеся швидким закипанням. Наша інноваційна технологія ефективного використання енергії полум'я дасть змогу отримати неперевершені результати ще швидше.
Мийте чавунні решітки в посудомийній машині
Підтримуйте варильну поверхню в чистоті та без зусиль завдяки решіткам, які можна мити в посудомийній машині.
Конфорка потужністю 3500 Вт
Конфорка 3,5кВт. Насолоджуйтеся смачнішими та швидшими результатами. Готуйте м'ясо до досконалості, кип'ятіть воду швидше та насолоджуйтеся смачними стравами з потужною конфоркою 3500 Вт.
Чавунні решітки
Чавунні решітки для стильного вигляду, надійності та запобігання ковзанню посуду.
Легка заміна
Встановіть у 60-сантиметровий отвір стільниці 75-сантиметрову варильну поверхню. Максимальна універсальність на вашій кухні
Керування на передній панелі
Повний контроль. Ергономічні та зрозумілі елементи керування зручно розташовані на передній панелі варильної поверхні, забезпечуючи приємне та просте використання.
Неіржавка сталь
Для стильного та сучасного вигляду вашої кухні.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Whirlpool |
| Тип управления | Механическое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Индикатор остаточного тепла | Нет |
| Электроподжиг | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Блокування від дітей | Нет |
| Вид поверхности | классическая |
| Газ-контроль | Да |
| Диаметр конфорки 1 | 50 мм |
| Диаметр конфорки 2 | 75 мм |
| Диаметр конфорки 3 | 75 мм |
| Диаметр конфорки 4 | 130 мм |
| Диаметр конфорки 5 | - |
| Зона расширения | Нет |
| Индикатор включения | Нет |
| Количество конфорок | 4 |
| Конфорка гриль / барбекю | Нет |
| Материал поверхности | нержавеющая сталь |
| Материал решеток | чугун |
| Мощность конфорки 1 | 1000 Вт |
| Мощность конфорки 2 | 1650 Вт |
| Мощность конфорки 3 | 1650 Вт |
| Мощность конфорки 4 | 3500 Вт |
| Мощность конфорки 5 | - |
| Размер | 590х41х510 мм |
| Размер встраивания | 560х480 мм |
| Распознавание посуды | Нет |
| Расположение панели управления | фронтальное |
| Таймер | без таймера |
| Тип варочной поверхности | газовая |
| Тип зон нагрева | газовые |
| Турбоконфорка (WOK/корона) | Да |
| Функция PowerBoost | Нет |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Ширина | 51 - 60 см см |
Информация для заказа
- Цена: 11 879 ₴










