ASUS Vivobook 16 — ідеальний помічник у ваших повсякденних пригодах. Завдяки швидкому процесору Intel Core Ultra (Series 2) ви будете справлятися із завданнями, як справжній професіонал. Його приголомшливий 16-дюймовий дисплей зі співвідношенням сторін 16:10 і матрицею FHD IPS забезпечує реалістичність і деталізацію. Елегантний сучасний дизайн доповнений зручною й безшумною клавіатурою ASUS ErgoSense, місткою сенсорною панеллю з інтуїтивною підтримкою жестів і гнучким шарніром, що відкривається на 180°, що робить ваші робочі будні та відпочинок ефективнішими та приємними. Крім того, завдяки першокласним функціям безпеки та надійності військового рівня ви можете бути спокійні, знаючи, що ваш ноутбук так само міцний, як і технологічний. Оновіть своє повсякденне життя з цим приголомшливим ASUS Vivobook 16!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопителя | SSD |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 14 |
| Модель процессора | Intel Core Ultra 5 225H |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | LPDDR5 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Display Port | отсутствует |
| HDMI | Да |
| LAN (RJ-45) | отсутствует |
| USB 2.0 | отсутствует |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 + 2 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | отсутствует |
| USB 3.2 Gen 2x2 | отсутствует |
| USB4 | отсутствует |
| VGA (D-Sub) | отсутствует |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| В комплекте (сумка, чехол, рюкзак, стилус) | Нет |
| Веб-камера | FullHD 1080p |
| Вес | 1.5 - 1.99 кг г |
| Габариты (ШхГхВ) | 357х250.6х19.9 мм |
| Диагональ экрана | 16" |
| Емкость аккумулятора | 42 Вт-ч |
| Идентификация отпечатка пальца | отсутствует |
| Кардридер | отсутствует |
| Материал корпуса | Пластик |
| Модель видеокарты | Graphics |
| Наличие подсветки клавиатуры | с подсветкой |
| Объем HDD | Нет |
| Объем SSD | 512 ГБ |
| Объем eMMC / UFS | Нет |
| Объем оперативной памяти | 16 ГБ |
| Объем памяти видеокарты | - |
| Операционная система | DOS/Без ОС |
| Операционная система устройства | Нет |
| Оптический привод | без дисковода |
| Поддержка 3G / 4G / 5G | Нет |
| Поддержка NFC | Нет |
| Поддержка Thunderbolt | отсутствует |
| Покрытие экрана | матовое |
| Популярные бренды | Asus |
| Производитель видеокарты | Intel |
| Производитель процессора | Intel |
| Разрешение экрана | 1920x1200 |
| Сенсорный экран | отсутствует |
| Серия | Vivobook |
| Серия процессора | Intel Core Ultra 5 |
| Тип видеокарты | интегрированная |
| Тип екрана | IPS |
| Цвет | Темно-синий |
| Частота процессора | 1,7 - 4,9 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 39 599 ₴








