
Монітор Samsung 24" Odyssey G3 LS24DG302 (LS24DG302EIXCI ) VA Black 180Hz ( 11245 )
6 359 ₴
- Нет в наличии
- Код: LS24DG302EIXCI
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Samsung Odyssey G3 LS24DG302 — це ігровий монітор, розроблений для забезпечення плавного та комфортного ігрового досвіду. Він поєднує в собі високу частоту оновлення, швидкий час відгуку й ергономічний дизайн, що робить його привабливим для геймерів.
Швидко переміщайтеся ігровою сцені з частотою оновлення 180 Гц, що виключає затримки та забезпечує неймовірно плавний ігровий процес. Час відгуку 1 мс (MPRT) і зображення без розмиття дають змогу миттєво реагувати на атаки ворогів.
Технологія AMD FreeSync
Насолоджуйтеся плавними рухами за допомогою технології AMD Radeon FreeSync, яка забезпечує ідеальну синхронізацію частоти оновлення монітора та графічної карти, усуваючи обриви зображення. Навіть найдинамічніші сцени вирізняються плавністю й чіткістю.
Технологія Virtual Aim Point
З віртуальним екранним прицілом Virtual Aim Point ви потрапляєте точно в ціль. Перехресток прицілу на екрані забезпечує новий рівень точності в будь-якій грі. Оскільки точність може означати різницю між життям і смертю.
Режим захисту очей Eye Saver і знижене мерехтіння екрана
Дозвольте собі грати ще довше з режимом Eye Saver, що зменшує синє світло, знижує напруження очей і забезпечує комфорт упродовж довгих ігрових сеансів. Монітор Odyssey G3 також мінімізує дратівливе та стомлювальне мерехтіння екрана, щоб ви могли довше утримувати увагу, не відвертаючи уваги й не втомлюючись.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Тип матрицы | VA |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Частота обновления | 180 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | отсутствует |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| Kensington Lock | отсутствует |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | отсутствует |
| Безрамочный монитор | Да |
| Вес | 3.9 кг г |
| Время реакции | 1 мс |
| Встроенная аудиосистема | отсутствует |
| Встроенная камера | Нет |
| Габариты (ШхВхГ) | 544х498.7х234.2 мм |
| Диагональ | 23" - 24.9" |
| Диагональ экрана | 24" |
| Дополнительные разъемы | mini-jack 3.5 мм |
| Игровые технологии | AMD FreeSync, Flicker-Free, Virtual Aim Point |
| Изогнутый экран | Нет |
| Контрастность | 3000:1 |
| Концентратор USB | Нет |
| Мощность аудиосистемы | Нет |
| Поверхность экрана | матовая |
| Поворотный экран (Pivot) | Да |
| Потребляемая мощность (в работе) | 25 Вт |
| Регулировка по высоте | Да |
| Сенсорный | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Цвет | Черный |
| Яркость | 250 кд/м2 cd/m² |
Информация для заказа
- Цена: 6 359 ₴









