
IP-камера Reolink E Series E340 (E1 Zoom) ( 14620 )
5 238 ₴
- Готово к отправке
- Код: E340
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Потужніша, але все ще маленька
Зустрічайте нове покоління серії Reolink E1. Розширені функції — 5-мегапіксельна камера Super HD і оптичний зум додані в цю компактну камеру. Плюс двобічний аудіозв'язок, віддалений перегляд у реальному часі та інші інтелектуальні можливості допоможуть вам залишатися на зв'язку з тим, що вам дороге. Будьте ближчими до сімей і відвертайте увагу від турбот.
Чіткість, навіть коли ви наближаєте
Млином погляньте на свій будинок у форматі Super HD. Або збільште масштаб, щоб побачити деталі того, що вам дороге, без погіршення зображення. Reolink E Series E340 також добре справляється вночі, з 10 ІЧ-світлодіодами, які охоплюють до 40 футів в умовах низької освітленості.
Панорамування й нахил для автоматичного стеження
Камера може обертатися на 355° і нахилятися на 50°, щоб охоплювати більше зон. Крім того, вона автоматично йде за людьми та свійськими тваринами та записує стан і маршрути дітей, літніх людей, свійських тварин, а також злочинців. Ви також можете обертати камеру вручну.
Автоматичне стеження доступне тільки в горизонтальному напрямку.
Дводіапазонний Wi-Fi для надійного під'єднання
Доступні як 2,4 ГГц, так і 5 ГГц Wi-Fi-під'єднання. Ви можете отримати надійний сигнал і більше варіантів бездротового під'єднання.
Приголомшливе покадрове знімання
Спостерігайте за змінами годинників, днів або навіть тижнів усього за кілька хвилин, що спрощує знімання краси довгострокових подій, як-от схід і захід.
Керуйте своїми камерами без допомоги рук
Керувати E Series E340 за допомогою Google Assistant простіше простого. Просто скажіть «Окей, Google, покажи мені заднє подвір'я», і пряма трансляція з'явиться на вашому Google Nest Hub або телевізорах із підтримкою Chromecast.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | REOLINK |
| Тип камеры | IP |
| Состояние | Новое |
| Интерфейсы | |
| Встроенный микрофон | Да |
| Объектив | |
| Тип объектива | Вариофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Нет |
| Аудио | двусторонняя аудиосвязь |
| Аудио детекция | Нет |
| Вес | 250 г г |
| Дальность подсветки | 30 м и менее |
| Детектор движения | Да |
| Детектор лица | Нет |
| Диапазон рабочих температур | -10°C~+55°C |
| Дополнительные данные | поддержка Google Assistant, Reolink NVR |
| Звуковая сигнализация | Да |
| Интерфейсы | - |
| Класс защиты | внутренняя |
| Максимальный объем карты памяти | 256 ГБ GB |
| Материал корпуса | Пластик |
| Ночная съемка | Да |
| Определение номерных знаков | Нет |
| Определение пересечения линии | Нет |
| Поддержка 4G/LTE | Нет |
| Поддержка Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Поддержка РоЕ | Нет |
| Работа от аккумуляторных батарей | Нет |
| Работа от солнечной батареи | Нет |
| Рабочее напряжение | 5 В |
| Размер матрицы | 1/2.7" |
| Размеры | 80 x 80 x 111 мм |
| Разрешение | 8 МП |
| Разрешение видео | 2560х1920 |
| Распознавание людей/автомобилей | Да |
| Световая сигнализация | Нет |
| Слот для карт памяти | MicroSD |
| Тип | проводные |
| Тип подсветки | ИК |
| Уведомление о вторжении в область | Да |
| Угол наклона | 50° |
| Угол обзора по вертикали | 37° - 75° |
| Угол обзора по горизонтали | 48° - 98° град. |
| Угол поворота | 355° |
| Уличная | Нет |
| Фокусное расстояние | 2.8 - 8 мм |
| Форм-фактор | кубическая |
| Формат видео | H.264 |
| Цвет | white |
| Чувствительность | нет данных |
Информация для заказа
- Цена: 5 238 ₴




