Інтелектуальна система визначення типу тканини
У пам'яті пральних машин LG AI DD попередньо завантажена база даних із 20000 поєднань тканини. Аналіз цих даних дає змогу підібрати окремий алгоритм прання для кожного типу білизни. У результаті ви отримуєте високу якість прання й до 18% менше пошкоджень тканини.*
* Протестовано Intertek у березні 2019 року. Було використано програму прання «Бавовна» із завантаженням 2 кг спідньої білизни, порівнюючи з результатами, отриманими на звичайній програмі прання «Бавовна» на звичайній пральній машині LG (моделі F4V9RWP2W і FC1450S2W). Результати можуть відрізнятися залежно від типу білизни та інших умов. AI DD працює на 3 програмах прання. (Бавовна, Змішані тканини, Повсякденне прання).
Що таке AI DD?
Інтелектуальна система визначення типу тканини AI DD здатна розпізнавати не тільки вагу, але й характеристики тканини, як-от щільність і м'якість, з точністю підбираючи оптимальний алгоритм прання.
Комплексний догляд за одягом
Пральні машини LG з функцією сушіння ідеально підходять для догляду за вашим гардеробом. Економте простір у вашому житлі та отримуйте чудові результати сушіння без додаткових турбот.
Заощаджуйте час на пранні, щоб провести його з рідними
Користуйтеся пральною машиною із сушаркою, щоб присвятити більше часу для своєї сім'ї замість зайвого клопоту з домашніми справами.
Повний цикл прання за 39 хвилин
Система розпилення води TurboWash 360 °C за допомогою 4 форсунок і насоса з інверторним приводом рівномірно змочує білизну та розщеплює мийний засіб, скорочуючи цикл прання до 39 хвилин без шкоди для якості прання та стану тканини.
Економія часу й електроенергії
Пришвидшене прання дає змогу заощаджувати електроенергію і зберігає зовнішній вигляд речей.
Система розпилення води TurboWash 360?C
На передній частині барабана розміщені 4 форсунки, через які під різним кутом і різним тиском подається вода, яка допомагає мийному засобу глибоко проникнути у волокна тканини та забезпечує якісне прання.
Розгладжує білизну та розправляється з алергенами
Технологія LG Steam+ видаляє до 99.9% побутових алергенів, піклуючись про здоров'я вашої родини. Крім того, з удосконаленою функцією "Без складок" пара м'яко впливає на тканини, зменшуючи кількість складок до 30%.
Протестовано Intertek у грудні 2018 року, ґрунтується на стандарті AATCC.
Було використано програму прання «Бавовна» з опцією «Без складок + Пара» (3 сорочки з різних типів тканин), порівнюючи з результатами, отриманими на звичайній програмі прання «Бавовна» без цієї опції.
Результати можуть відрізнятися залежно від типу білизни та інших умов.
Опція «Без складок + Пара» працює на 5 програмах прання.
До 30% менше складок
Складки розгладжуються під час оброблення парою під час обертання барабана пральної машини.
Видалення до 99.9% алергенів
Обробка парою знищує до 99.9% побутових алергенів.
Більше завантаження, той самий розмір
Покращена система амортизаторів знижує рівень вібрацій під час прання. Це дало змогу збільшити обсяг барабана майже не збільшуючи розміри корпусу пральної машини.
Підвищена міцність і гігієнічність
Елегантна накладка на дверцятах із загартованого скла стійкіша до подряпин, ударів і високих температур. Ребра барабана виготовлені з неіржавкої сталі, яка має антибактеріальні властивості.
Сучасний і практичний
Чіткий дисплей і збільшений розмір перемикача програм із металевим покриттям для кращої ергономіки.
Інтелектуальні функції
Пральна машина LG AI DD обладнана технологією ThinQ, яка дає змогу завантажувати додаткові програми прання, а також керувати пральною машиною віддалено за допомогою смартфона. Пральна машина може стати частиною «Розумного дому», де всі пристрої LG об'єднані та керуються за допомогою голосового помічника**, що робить ваше життя комфортнішим.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LG |
| Выбор температуры стирки | Да |
| Класс энергопотребления | A |
| Тип двигателя | Инверторный |
| Пользовательские характеристики | |
| Eco | Нет |
| Smart управление | через Wi-Fi |
| Автодозирование моющего средства | Нет |
| Антиаллергенная | Да |
| Белая ткань | Нет |
| Быстрая стирка / Экспресс | Да |
| Верхняя одежда | Да |
| Вид | автомат |
| Габариты (ШхВхГ) | 600 х 850 х 560 мм |
| Гигиена | Нет |
| Деликатная стирка | Да |
| Детская одежда | Нет |
| Джинсы | Да |
| Дисплей | с дисплеем |
| Дозагрузка | через дополнительную кнопку |
| Дополнительное полоскание | Да |
| Дополнительные программы | очистка барабана / бесшумная стирка |
| Ежедневная стирка | Да |
| Загрузка (стирка) | 10.5 кг |
| Загрузка (сушка) | 7 кг |
| Защита от детей | Да |
| Защита от протечек | нет данных |
| Интенсив | Нет |
| Класс эффективности отжима | A |
| Класс эффективности стирки | A |
| Количество программ | 14 |
| Максимальная скорость отжима | 1400 - 1600 об/мин |
| Материал бака | ABS-пластик |
| Обработка паром | Да |
| Отжим | Да |
| Отсрочка старта | Да |
| Полоскание | Да |
| Популярные бренды | LG |
| Потребление воды | 180 л |
| Потребление электроэнергии | 1,37 кВт/ч |
| Предварительная стирка | Нет |
| Привод | прямой |
| Пуховые изделия | Нет |
| Рубашки | Нет |
| Ручная стирка | Да |
| Синтетика | Нет % |
| Скорость отжима | 1400 об/мин |
| Смешанные ткани | Да |
| Спорт | Нет |
| Сушка | с сушкой |
| Темная ткань | Нет |
| Технологии | AI DD / Inverter Direct Drive / Steam / TurboWash |
| Тип стиральной машины | фронтальная загрузка |
| Тип управления | электромеханическое |
| Уровень шума отжима | 71 дБ |
| Уровень шума стирки | 48 дБ |
| Хлопок | Да |
| Цвет | Черный |
| Цветные ткани | Да |
| Шелк | Нет |
| Шерсть | Да |
| Ширина | 51-60 см см |
| Эко Хлопок | Да |
Информация для заказа
- Цена: 50 399 ₴










