Ігровий монітор MSI MAG 274QPF X30MV обладнаний технологією Mini-LED, роздільною здатністю 2560х1440 (WQHD), частотою оновлення 300 Гц і функцією AI Navigator для ще захопливішого ігрового процесу. Його дивовижний 27-дюймовий Rapid VA-дисплей із технологією Quantum Dot забезпечує час відгуку 0.5 мс (GtG, Min.) і сертифікацію VESA DisplayHDR 1000 для видатної якості зображення.
MAG msi arsenal gaming
Монітори MSI серії MAG — це надійність і стабільність, на які можна покластися навіть у найнапруженіших ігрових моментах. Міцна конструкція та гарне охолодження забезпечують стабільну роботу всіх важливих компонентів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MSI |
| Разрешение экрана | 2560х1440 |
| Тип матрицы | VA |
| Частота обновления | 300 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | отсутствует |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | Да |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | отсутствует |
| Безрамочный монитор | Да |
| Вес | 7.5 кг г |
| Время реакции | 0.5 мс |
| Встроенная аудиосистема | отсутствует |
| Встроенная камера | Нет |
| Габариты (ШхВхГ) | 613.1x423.53x227.9 мм |
| Диагональ | 27" - 29.9" |
| Диагональ экрана | 27" |
| Дополнительные разъемы | mini-jack 3.5 мм, 1хUSB Type-C |
| Игровые технологии | Adaptive Sync |
| Изогнутый экран | Нет |
| Контрастность | 4500:1 |
| Концентратор USB | Нет |
| Мощность аудиосистемы | Нет |
| Поверхность экрана | матовая |
| Поворотный экран (Pivot) | Да |
| Потребляемая мощность (в работе) | нет данных |
| Регулировка по высоте | Да |
| Сенсорный | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Цвет | Черный |
| Яркость | 400 кд/м2 cd/m² |
Информация для заказа
- Цена: 23 683 ₴





