Цей ДБЖ захистить ваше електронне обладнання від фізичного пошкодження й забезпечить аварійне резервне живлення від батареї, щоб запобігти втраті даних у разі проблем із живленням.
Keen USB має 2 розетки Schuko, під'єднані до внутрішньої батареї, так що ви можете безпечно вимкнути систему у разі вимкнення електроенергії. Іншими перевагами Keen є: простота експлуатації та встановлення, функція автоматичного перезапуску та АРН для постійного рівня напруги.
Серія Keen USB — це гарантія для всіх ваших пристроїв і їхньої максимальної ефективності з портом зв'язку USB, який дає змогу під'єднувати та передавати дані від порту USB на комп'ютері до ДБЖ, а захист від перенапруги RJ11/RJ45 захистить будь-який стандартний модем, факс, телефон лінійний або мережевий кабель.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NJOY |
| Материал корпуса | Пластик |
| Защита | |
| Защита от короткого замыкания | Нет |
| Защита от перегрузки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумуляторная батарея | внутренняя |
| Вес | 4.4 кг г |
| Время переключения | 4 мс |
| Время работы от АКБ при нагрузке 50% | 3 мин |
| Входное напряжение | 230 В |
| Выходное напряжение | 230 В В |
| Габариты (ШхВхГ) | 87х165х276 мм |
| Емкость батарей | - |
| ЖК-дисплей | Нет |
| Защита от высоковольтных скачков | Да |
| Клеммы для подключения внешних АКБ | Нет |
| Количество Euro-розеток (Schuko) | 2 |
| Количество IEC-розеток | Нет |
| Количество батарей | 1 |
| Количество выходных розеток | 2 |
| Мощность активная | 480 Вт |
| Мощность полная | 751-1000 VA |
| Наличие USB-порта | Да |
| Номинальное напряжение АКБ | - |
| Тип архитектуры | линейно-интерактивный (Line-Interactive) |
| Форма выходного сигнала | синусоида |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 3 775 ₴






