
Пароочисник Karcher SC 4 Deluxe Iron (1.513-462.0) ( 11430 )
20 025 ₴
- В наличии
- Код: 1.513-462.0
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Karcher SC 4 Deluxe Iron — потужний пароочисник із тиском 4,0 бара. Знищує 99,99% вірусів і бактерій, ефективно очищає тверді поверхні, кухонні плити, витяжки, плиткові шви. Знімний бачок дає змогу поповнювати воду без перерв. Обладнаний вбудованим відсіком для приладдя, світлодіодним індикатором, 3-ступеневим регулятором пари й ергономічною насадкою EasyFix з липучковим кріпленням серветки. У комплекті парова праска, що скорочує час прасування до 50%.
Знімний бак для постійного доливання води
Можливість дозаправляння водою в будь-який час дає змогу виконувати роботи без довгих перерв.
Зручне місце для зберігання аксесуарів і місце для паркування
Зручне зберігання приладдя, подовжувального трубки, кабелів і парового шланга. Можливість швидкого закріплення насадки для підлоги на час перерв у роботі.
Світлодіодний індикатор на корпусі апарата
Під час нагрівання світлодіод червоний. Зелений колір вказує на режим готовності до роботи.
Парова праска EasyFinish з фіксованою температурою
Парова праска з фіксованою температурою, автоматичним вимкненням і поліпшеною підошвою для легкого ковзання матеріалом. Економія часу на прасування до 50%.
Насадка для підлоги EasyFix із шарніром і зручним кріпленням серветки із застібкою-липучкою
Оптимальні результати прибирання на всіх типах твердих підлог по всьому дому завдяки ефективній технології ламелей.
Система фіксації серветок для підлоги із застібкою-липучкою дає змогу легко закріплювати серветки та замінювати їх, не вступаючи в контакт із брудом.
Завдяки шарніру, ергономічна насадка для підлоги дає змогу зручно прибирати користувачеві будь-якого зросту.
Багатофункціональні аксесуари
Насадка для підлоги, ручна насадка, кругла щітка й багато інших речей дають змогу ефективно очищати найрізноманітніші поверхні.
Серветка для миття підлоги та чохол для ручної насадки
Серветки й обтяжки з поліпшеним відділенням і поглинанням бруду гарантують ретельне очищення.
Запобіжник на пістолеті
Система блокування забезпечує надійний захист від неправильного використання дітьми.
Триступеневе регулювання витрати пари
Потік пари можна адаптувати до поверхні та ступеня забруднення.
Кнопка вмик./вимк. на апараті
Зручність увімкнення та вимкнення апарата.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Цвет | Белый |
| Тип | Пароочиститель |
| Длина шнура | 5 м |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматическое отключение | Да |
| Вес | 5.55 кг г |
| Возможность использования чистящего средства | Да |
| Время нагревания | 3 мин |
| Диапазон мощности | 2001 Вт и более |
| Защита от накипи | Нет |
| Защита от перегрева | Нет |
| Индикатор уровня воды | Нет |
| Индикация готовности пара | Да |
| Максимальное давление | 4 бар бар |
| Максимальное давление пара | 3 - 4 бар бар |
| Насадки и щетки | ручная, круглая щетка, точечное сопло, для пола EasyFix, обтяжка из микроволокна, мощное сопло |
| Объем бака для воды | 1,3 л |
| Объем резервуара для воды | 1.01 - 1.5 л |
| Отключение при недостатке воды | Нет |
| Предохранительный клапан | Да |
| Размеры | 400 x 265 x 300 мм |
| Расход пара | нет данных |
| Регулировка расхода пара | Да |
| Съемный бункер для воды | Нет |
| Температура | нет данных |
| Тип пароочистителя | напольный |
Информация для заказа
- Цена: 20 025 ₴









