
Ноутбук Asus Vivobook 15 X1504VA-BQ3122 Quiet Blue 15177 ( 13091 )
38 526 ₴
- В наличии
- Код: 90NB13Y1-M01550
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сучасні компоненти
Vivobook 15 — це ноутбук на кожен день, готовий впоратися з будь-якими завданнями, чи то офісні, чи то особисті справи, робочі, чи то розважальні програми. Новітній процесор Intel Core 13-го покоління набагато перевершує за продуктивністю своїх попередників.
Комфорт для очей
Ноутбук Vivobook 15 наділений чудовим дисплеєм NanoEdge, який може похвалитися широкими кутами огляду та тонкою рамкою, що зникає. Безпека дисплея для очей, зокрема низький рівень випромінюваного ним синього світла, підтверджується сертифікатом ергономіки TUV Rheinland.
Ноутбук для спілкування
Кришку ноутбука Vivobook 15 можна розкривати на 180°, кладаючи її на стіл. Це особливо зручно під час обговорення проєктів із колегами або клієнтами.
Ергономіка ErgoSense
Місія ASUS — зробити взаємодію людини з цифровими пристроями якомога простішою й інтуїтивнішою. Саме цьому сприяє новітня розробка — клавіатура ErgoSense. Первинна мета — користувацький комфорт, і тому її клавіші мають ідеально вивірені глибиною ходу та тактильним відгуком. Спробуйте клавіатуру ErgoSense — і ви відчуєте, що будь-яка робота буде виконуватися легко та невимушено.
Придушення росту бактерій на 99% — для захисту вашого здоров'я
На поверхнях будь-якого ноутбука містяться тисячі потенційно небезпечних бактерій. Щоб зробити пристрій більш гігієнічним, він обробляється ексклюзивним захисним покриттям AntiBacterial Guard, яке, згідно з проведеними дослідженнями, пригнічує ріст бактерій у 24-годинний період на 99%. Захист AntiBacterial Guard допоможе запобігти передаванню шкідливих мікроорганізмів через контакт із поверхнями ноутбука.
Антибактеріальне покриття ASUS
На поверхню, оброблену покриттям ASUS Antibacterial Guard, наноситься зразок із 10 тисяч бактеріальних клітин. Після 24-годинного періоду це число знижується всього лише до 16. За тих самих умов, але без ASUS Antibacterial Guard кількість бактеріальних клітин зростає до 28 тисяч. Цей тест проводиться за стандартом ISO 22196 з використанням кишкової палички (Escherichia coli) і золотистого стафілококу (Staphylococcus aureus).
Усунення шумів за допомогою ШІ
Оскільки все більше людей зараз вчаться і працюють із дому, використовуючи як засіб спілкування відеозв'язок, фахівці ASUS розробили технологію шумозаглушення на базі штучного інтелекту. Застосовуючи алгоритми машинного навчання, вона ефективно відфільтровує сторонні звуки, залишаючи тільки голоси співрозмовників. Випробуйте систему інтелектуального шумозаглушення ASUS за допомогою демонстраційних записів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Синий |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопителя | SSD |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 10 |
| Модель процессора | Intel Core 5 120U |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Display Port | отсутствует |
| HDMI | Да |
| LAN (RJ-45) | отсутствует |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | отсутствует |
| USB 3.2 Gen 2x2 | отсутствует |
| USB4 | отсутствует |
| VGA (D-Sub) | отсутствует |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| В комплекте (сумка, чехол, рюкзак, стилус) | Нет |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| Вес | 1,7 кг г |
| Габариты (ШхГхВ) | 359.7х232.5х17.9 мм |
| Диагональ экрана | 15" - 16.3" |
| Емкость аккумулятора | 42 Вт-ч |
| Идентификация отпечатка пальца | отсутствует |
| Кардридер | отсутствует |
| Материал корпуса | Пластик |
| Модель видеокарты | Graphics |
| Наличие подсветки клавиатуры | с подсветкой |
| Объем HDD | Нет |
| Объем SSD | 512 ГБ |
| Объем eMMC / UFS | Нет |
| Объем оперативной памяти | 16 ГБ |
| Объем памяти видеокарты | - |
| Операционная система | DOS/Без ОС |
| Операционная система устройства | Нет |
| Оптический привод | без дисковода |
| Поддержка 3G / 4G / 5G | Нет |
| Поддержка NFC | Нет |
| Поддержка Thunderbolt | отсутствует |
| Покрытие экрана | матовое |
| Популярные бренды | Asus |
| Производитель видеокарты | Intel |
| Производитель процессора | Intel |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Сенсорный экран | отсутствует |
| Серия | Vivobook |
| Серия процессора | Intel Core 5 |
| Тип видеокарты | интегрированная |
| Тип екрана | IPS |
| Частота процессора | 1,4 - 5,0 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 38 526 ₴









