Елегантність, потужність і адаптивність
Ноутбук-перетворювач Yoga 7 2-in-1 14AKP10 — ідеальний вибір для тих, хто шукає універсальність у поєднанні з високою продуктивністю. Завдяки обертовому на 360° шарніру та сенсорному дисплею пристрій миттєво переходить із режиму ноутбука в планшет, забезпечуючи комфортну роботу в будь-якому сценарії. Поєднання інноваційних рішень і потужного "заліза" дає змогу з легкістю реалізовувати як робочі, так і творчі задуми. Висока точність кольорів (100% DCI-P3) і підтримка технології Dolby Vision гарантують разючу якість зображення з насиченими відтінками та кінематографічними ефектами.
Максимум продуктивності — без компромісів
У серці Yoga 7 — сучасний процесор AMD Ryzen AI. Його розширений кеш і обчислювальна потужність дають змогу швидко впоратися навіть із ресурсомісткими завданнями. Крім того, чип має інтегровані функції Ryzen AI з обчислювальною потужністю до 50 TOPS, що прискорює завдання штучного інтелекту та допомагає ефективніше використовувати ресурси системи. Це дає змогу заощадити заряд батареї та поліпшити загальну продуктивність, особливо для користувачів у русі.
Натхненні технології
Yoga 7 отримав оперативну пам'ять LPDDR5x-7500, припаяну до плати для забезпечення максимальної пропускної здатності та стабільної багатозадачності. А швидкий SSD забезпечує миттєвий доступ до даних і швидкий запуск системи. Один із головних акцентів — 14-дюймовий OLED-дисплей із роздільною здатністю WUXGA (1920x1200), підтримкою Dolby Vision і сертифікацією DisplayHDR True Black 500. Він зображає глибокі чорні кольори та забезпечує яскраву, реалістичну картинку. Матове покриття зменшує відблиски, а підтримка 10-точкового мультитача забезпечує комфортну й інтуїтивну взаємодію. За виведення графіки відповідає інтегрована AMD Radeon — чудовий вибір для оброблення зображень, перегляду відео та легкого геймінгу.
Надійне з'єднання і тривала автономність
Батарея на 70 Втч забезпечує тривалу роботу без заряджання. А завдяки технології Rapid Charge Express, всього 15 хвилин заряджання вистачить до 3 годин використання. Модуль Wi-Fi 7 (802.11be 2x2) гарантує високу швидкість передавання даних і стабільне з'єднання навіть у завантажених мережах, а Bluetooth 5.4 забезпечує безпроблемне під'єднання аксесуарів. Корпус з анодованого алюмінію не тільки має стильний вигляд, але й надає надійності — Yoga 7 готовий до інтенсивного щоденного використання вдома, в офісі або в дорозі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lenovo |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Бежевый |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопителя | SSD |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 6 |
| Модель процессора | AMD Ryzen AI 5 340 |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | LPDDR5 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Display Port | отсутствует |
| HDMI | Да |
| LAN (RJ-45) | отсутствует |
| USB 2.0 | отсутствует |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 2 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | отсутствует |
| USB4 | отсутствует |
| VGA (D-Sub) | отсутствует |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| В комплекте (сумка, чехол, рюкзак, стилус) | стилус |
| Веб-камера | 5 МП |
| Вес | 1 - 1.49 кг г |
| Габариты (ШхГхВ) | 317х228х15.45 мм |
| Диагональ экрана | 14" |
| Емкость аккумулятора | 70 Вт-ч |
| Идентификация отпечатка пальца | отсутствует |
| Кардридер | отсутствует |
| Материал корпуса | Металл |
| Модель видеокарты | Radeon Graphics |
| Наличие подсветки клавиатуры | с подсветкой |
| Объем HDD | Нет |
| Объем SSD | 1 ТБ |
| Объем eMMC / UFS | Нет |
| Объем оперативной памяти | 16 ГБ |
| Объем памяти видеокарты | - |
| Операционная система | DOS/Без ОС |
| Операционная система устройства | Нет |
| Оптический привод | без дисковода |
| Поддержка 3G / 4G / 5G | Нет |
| Поддержка NFC | Нет |
| Поддержка Thunderbolt | отсутствует |
| Покрытие экрана | глянцевое |
| Популярные бренды | Lenovo |
| Производитель видеокарты | AMD |
| Производитель процессора | AMD |
| Разрешение экрана | 1920x1200 |
| Сенсорный экран | с сенсорным экраном |
| Серия | Yoga |
| Серия процессора | AMD Ryzen 5 |
| Тип видеокарты | интегрированная |
| Тип екрана | OLED |
| Частота процессора | 2,0 - 4,8 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 49 199 ₴










