
Накопичувач HDD SATA 8.0TB Seagate IronWolf NAS 5400 rpm 256MB 13617 ( 17706 )
17 832 ₴
- Готово к отправке
- Код: ST8000VN002
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Seagate IronWolf — це надійне рішення, що забезпечує цілодобову надійність і продуктивність для багатокористувацьких RAID-рішень для зберігання даних.
Характеристики:
IronWolf Health Management допомагає захистити ваші дані за допомогою рекомендацій із запобігання, втручання та відновлення для забезпечення максимальної продуктивності системи;
Завжди увімкнений, завжди доступний CMR, розроблений для цілодобової продуктивності, надійності та часу безвідмовної роботи в комерційних і корпоративних рішеннях із зберігання даних RAID з декількома відсіками;
Оптимізований для NAS — забезпечує продуктивність, ємність і високе навантаження завдяки технології CMR і прошивці AgileArray.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Seagate |
| Интерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип диска | HDD |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 630 г г |
| Восстановленный | Нет |
| Время наработки на отказ | 1 000 000 ч |
| Высота | 26.1 мм см |
| Габариты | 146.99 х 101.6 х 26.11 мм |
| Дополнительная информация | - |
| Максимальный уровень шума | 23 дБ |
| Назначение | для компьютеров |
| Объем буфера | 256 MB |
| Объем накопителя | 8 ТБ |
| Потербление мощности в режиме ожидания и сна | 0.25 Вт |
| Потербление мощности в режиме простоя | 3.4 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме записи/чтения | 5.3 Вт |
| Рабочая температура | от 0°C до 65°C |
| Серия | IronWolf NAS |
| Скорость вращения шпинделя | 5400 об/мин |
| Скорость передачи данных | нет данных |
| Среднее время поиска | 12 мс |
| Тип | HDD |
| Ударостойкость | в рабочем состоянии: 70 Gs / при хранении: 300 Gs |
| Форм-фактор | 3.5" |
Информация для заказа
- Цена: 17 832 ₴
