
Бездротовий маршрутизатор Ubiquiti Mobile Router Industrial 17079 ( 13201 )
11 924 ₴
- В наличии
- Код: UMR-industrial
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ubiquiti UniFi Mobile Router Industrial (UMR-Industrial) — це компактний і міцний мобільний Wi-Fi-маршрутизатор з LTE Cat4, що ідеально підходить для використання в системах Інтернету речей як усередині, так і зовні приміщень. Керування пристроєм відбувається локально через вебінтерфейс. Виробник також пропонує дистанційне керування через портал UniFi Mobility Manager, однак платний.
Маршрутизатор обладнаний двома Ethernet портами 1 Гбіт/с, з яких порт 1 підтримує вхідний PoE для живлення маршрутизатора, а порт 2 — вихідний PoE для живлення іншого пристрою. Для під'єднання додаткових периферійних пристроїв також доступний Wi-Fi модуль 2,4 ГГц 2?2 MIMO 802.11b/g/n з потужністю передавання до 22 дБм. Дві знімні антени у верхній частині корпусу забезпечують впевнене приймання мобільної мережі, а третя — високоякісне приймання GPS-сигналу. Дві антени в нижній частині корпусу використовуються для локального бездротового під'єднання.
Однією з переваг цього мобільного маршрутизатора є широкий діапазон вхідного живлення. Крім PoE, можна використовувати роз'єм USB-C з напругою 5 або 4-контактний роз'єм із діапазоном напруги 9-30 В.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ubiquiti |
| Интерфейс подключения к интернет (WAN) | Ethernet |
| Состояние | Новое |
| Тип | Беспроводной |
| Общие | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | USB |
| Пользовательские характеристики | |
| Beamforming | Нет |
| IPTV | Нет |
| MU-MIMO | 2х2 |
| USB-порт | Да |
| VPN | Да |
| WAN-порт | - |
| WPS | Нет |
| Аккумуляторная батарея | Нет |
| Вес | 0.36 кг г |
| Возможность подключения внешних LTE антенн | Да |
| Диапазон частот | 2.4 ГГц |
| Дополнительные режимы работы | Точка доступа / Мост |
| Емкость аккумулятора | Нет |
| Категория LTE | 4G |
| Количество WAN-портов | Нет |
| Количество антенн | 2 шт |
| Количество портов LAN | 2 |
| Количество портов SFP/SFP+ | Нет |
| Комплект поставки | маршрутизатор, блок питания, крепление, документация |
| Консольный порт | Нет |
| Конструкция антенн | внешние |
| Назначение роутера | для дачи и двора |
| Напряжение питания | 9-30 В |
| Площадь покрытия | 50+ кв.м |
| Поддержка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карты) | Да |
| Поддержка Mesh | Нет |
| Поддержка РоЕ | РоЕ-in + РоЕ-out |
| Приоритезация трафика (QoS) | Нет |
| Размеры | 217 x 94 x 32 мм |
| Скорость Wi-Fi | 150 Мбит/с и менее |
| Скорость портов LAN | 1 Гбит/с |
| Скорость портов SFP/SFP+ | Нет |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Стандарт скорости Wi-Fi | N150 |
| Тип монтажа | настольный / стеновой |
| Тип наружной антенны | съемная |
| Удаленное управление | Да |
| Цвет | Grey |
| Шифрование Wi-Fi | - |
Информация для заказа
- Цена: 11 924 ₴









