
Маршрутизатор Ubiquiti UISP Router 10930 ( 14805 )
7 682 ₴
- В наличии
- Код: UISP-R
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Маршрутизатор UISP Router, що ідеально підходить для розгортання бездротових провайдерів (WISP), являє собою безвентиляторний PoE-маршрутизатор, обладнаний 8 портами GbE RJ45 і 1 портом SFP 1 Гбіт/с для під'єднання додаткових каналів зв'язку. Маршрутизатор UISP Router являє собою економне рішення для WISP, які бажають швидко та недорого надати своїм клієнтам гігабітні бездротові швидкості. Завдяки потужному джерелу живлення PoE 110 Вт маршрутизатор UISP Router забезпечує чималу потужність для кожної радіостанції в мережі обслуговування. Керування маршрутизатором UISP здійснюється за допомогою програми UISP — централізованої платформи, що дає змогу контролювати та керувати всіма пристроями UISP.
Особливості:
8 портів GbE RJ45 з пасивним виходом PoE 27 В
1 порт SFP
Загальна потужність 110 Вт (27 В) з підтримкою PoE, 15 Вт на порт (2-парний)/30 Вт на порт (4-парний)
Пропускна здатність NAT до 1 Гбіт/с
Функції формування трафіку та автоматичного припиняння роботи клієнтів
Брандмауер і маршрутизація OSPF
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ubiquiti |
| Состояние | Новое |
| Тип | Беспроводной |
| Общие | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Beamforming | Нет |
| IPTV | Нет |
| MU-MIMO | Нет |
| USB-порт | Нет |
| VPN | Нет |
| WAN-порт | Ethernet |
| WPS | Нет |
| Аккумуляторная батарея | Нет |
| Вес | 0.6 кг г |
| Возможность подключения внешних LTE антенн | Нет |
| Диапазон частот | Нет |
| Дополнительные режимы работы | - |
| Емкость аккумулятора | Нет |
| Категория LTE | Нет |
| Количество WAN-портов | 1 |
| Количество антенн | - |
| Количество портов LAN | 8 |
| Количество портов SFP/SFP+ | 1 |
| Комплект поставки | коммутатор, блок питания, документация |
| Консольный порт | Нет |
| Конструкция антенн | Нет |
| Назначение роутера | для дома и офиса |
| Напряжение питания | 24-28 В |
| Площадь покрытия | Нет |
| Поддержка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карты) | Нет |
| Поддержка Mesh | Нет |
| Поддержка РоЕ | РоЕ-out |
| Приоритезация трафика (QoS) | Нет |
| Размеры | 210.4 x 95 x 29 мм |
| Скорость Wi-Fi | - |
| Скорость портов LAN | 1 Гбит/с |
| Скорость портов SFP/SFP+ | 1 Гбит/с |
| Стандарт Wi-Fi | Нет |
| Стандарт скорости Wi-Fi | - |
| Тип монтажа | Настольный |
| Тип наружной антенны | - |
| Удаленное управление | Нет |
| Цвет | white |
| Шифрование Wi-Fi | - |
Информация для заказа
- Цена: 7 682 ₴



