
Електропіч First FA-5043-2 19701 ( 19929 )
5 827 ₴
- В наличии
- Код: FA-5043-2
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Робить повсякденне життя набагато простіше: заощаджує час приготування їжі за допомогою чудового мінідуховки.
Повністю чорна, загострена з окантовкою з неіржавкої сталі, компактна мінідуховка з внутрішньою підсвіткою й безступеневим регулюванням температури до 230 °C не тільки має гарний вигляд, але й економить час і нерви під час приготування їжі. Запіч, приготувати на грилі, підсмажити, підсмажити — все виходить без особливих зусиль. Ви також заощаджуєте гроші, порівнюючи зі звичайними духовками: мініпіч у багато разів енергоефективніша.
Доступні дві висоти стійки для роботи з верхнім нагріванням, нижнім нагріванням і конвекцією. До комплекту входить знімний піддон для крихт для легкого очищення.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | First |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Гриль | Да |
| Конвекция | Да |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоотключение | Да |
| Вертел | Да |
| Вес | 8.4 кг г |
| Габариты (ШхВхГ) | 510х310х395 мм |
| Диапазон мощности | 1501 - 2000 Вт |
| Диапазон объема | 21 - 30 л |
| Дисплей | с дисплеем |
| Количество режимов | 8 |
| Количество стекол в двери | 1 шт |
| Конфорка | Нет |
| Максимальная температура | 230 °С град. |
| Объём | 30 л |
| Пароварка | Нет |
| Подсветка камеры | с подсветкой |
| Размораживание | Нет |
| Регулировка температуры | Да |
| Решетка / Противень | есть / есть |
| Таймер | с таймером |
| Тип переключателей | сенсорные |
| Цвет | Черный |
| Шашлычница | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 5 827 ₴

