
Монітор Asus 23.8" TUF Gaming VG249Q5A IPS Black 200Hz 13766 ( 19722 )
7 430 ₴
- В наличии
- Код: 90LM0C60-B01171
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
TUF Gaming Series 5 — ігровий монітор VG249Q5A — 23.8-дюймова панель Full HD Fast-IPS, 200 Гц, 0.3 мс, сумісність з G-SYNC, AMD FreeSync Premium, ELMB SYNC, 99% sRGB, DisplayWidget Center, ігровий ІІ
23.8-дюймова Full HD (1920 x 1080) швидка IPS-панель із частотою оновлення 200 Гц для динамічного ігрового процесу
Технологія ASUS Fast IPS забезпечує час відгуку 0.3 мс (мін.) для чітких візуальних ефектів в іграх із високою частотою кадрів.
Сумісність із FreeSync Premium і G-Sync забезпечує плавний ігровий процес без розривів
Технологія ASUS Extreme Low Motion Blur Sync (ELMB SYNC) дає змогу використовувати ELMB у поєднанні зі змінною частотою оновлення, усуваючи двої та розриви зображення для отримання чіткої ігрової графіки з високою частотою кадрів.
DisplayWidget Center забезпечує легкий доступ до екранного меню та регулювання параметрів монітора за допомогою миші.
Технологія штучного інтелекту TUF Gaming з функціями на базі штучного інтелекту для покращення ігрового досвіду користувачів
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Состояние | Новое |
| Тип матрицы | IPS |
| Частота обновления | 200 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | отсутствует |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | отсутствует |
| Безрамочный монитор | Да |
| Вес | 3.4 кг г |
| Время реакции | 0.3 мс |
| Встроенная аудиосистема | Да |
| Встроенная камера | Нет |
| Габариты (ШхВхГ) | 541x394x174 мм |
| Диагональ | 23" - 24.9" |
| Диагональ экрана | 23.8" |
| Дополнительные разъемы | mini-jack 3.5 мм |
| Игровые технологии | AMD FreeSync Premium, Nvidia G-Sync |
| Изогнутый экран | Нет |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | Нет |
| Мощность аудиосистемы | 2х2 Вт |
| Поверхность экрана | матовая |
| Поворотный экран (Pivot) | отсутствует |
| Потребляемая мощность (в работе) | 15 Вт |
| Регулировка по высоте | отсутствует |
| Сенсорный | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Цвет | Черный |
| Яркость | 300 кд/м2 cd/m² |
Информация для заказа
- Цена: 7 430 ₴




