Сучасна зарядна станція це не тільки спосіб продовжувати побутові справи під час вимкнень електроенергії, але й джерело нескінченної свободи в подорожах. Портативна станція Oukitel P1201 з ємністю акумулятора 960 Вт·год здатна задовольнити більшість ваших потреб. Заряджайте одночасно кілька пристроїв (до 9 штук), сумісних із потужністю до 1200 Вт. Навіть енерговитратні холодильники, кавоварки, мікрохвильові печі й далі створюватимуть затишок. Високоякісний акумулятор LiFePO4 призначений для багаторічного використання й обладнаний системою BMS для захисту від нерівномірного розподілу напруги, перегрівання або переохолодження. Під час активної роботи станції температура контролюється за допомогою якісної системи вентиляції.
Високоякісний акумулятор LiFePO4
Надійність і преміальна якість — ось що вирізняє зарядну станцію Oukitel. Преміальні батареї LiFePO4 розраховані на 3500 циклів заряджання та здатні слугувати багато років. Інтелектуальна система BMS контролює розподіл напруги, запобігає перегріванню та перевантаження. У разі раптового вимкнення за 10 мілісекунд активується режим безперебійного живлення. Ви можете й далі працювати або робити домашні справи.
Задовольняє більшість побутових потреб
P1201 від Oukitel універсальний і потужний помічник для живлення пристроїв у будь-яких умовах. Завдяки місткості акумулятора 960 Вт·год вона стане надійним джерелом енергії вдома, в офісі або в віддалених від цивілізації куточках світу. Потужність 1200 Вт (максимальна 2400 Вт) дає змогу під'єднувати холодильники, кавоварки, побутову техніку. Ефективна система охолодження запобігає перегріванню акумулятора навіть у разі високого навантаження.
Кілька варіантів відновлення енергії
Зарядна станція Oukitel P1201 забезпечує максимальну гнучкість завдяки трьом режимам відновлення енергії:
- від електромережі (700 Вт) — зручно та швидко заряджати вдома або в офісі;
- від автомобільного прикурювача (120/240 Вт) — можливість підзаряджання під час подорожей;
— від сонячних панелей (500 Вт) — використання екологічної енергії сонця, особливо зручне в походах або на природі.
Така універсальна система заряджання робить використання станції максимально зручним у різних умовах.
Режим швидкого заряджання
Oukitel встановлює нові стандарти швидкості заряджання. Вона здатна відновити заряд акумулятора до 80% за 1,5 години! Така швидкість дає вам чималу гнучкість і мобільність напередодні поїздки або перед запланованими вимкненнями електроенергії. Коли час не чекає, технологія швидкого заряджання від Oukitel дасть змогу отримати потужне джерело енергії за лічені години.
Стабільний доступ до енергії
Завдяки інноваційній технології, у разі вимкнення електроенергії станція автоматично перемикається на власне джерело живлення лише за 10 мілісекунд! Така швидкість реакції унеможливлює будь-які збої або перерви в роботі під'єднаних пристроїв. Ви можете розраховувати на стабільне безперебійне живлення за будь-яких обставин.
Інтуїтивно зрозуміла панель
Продуманий дизайн, логічне розділення на секції, зручне розташування — у цій моделі все спрямовано на максимальну зручність користувача. Роз'єми чітко розділені на секції для зручності під'єднання. Поруч із кожним вказана потужність, щоб одразу вибрати потрібну. Кожну секцію можна вимкнути окремою кнопкою. А яскравий LED-ліхтар полегшує їхній пошук навіть у темряві.
Заряджання від сонячних панелей
Відчуйте свободу й екологічність заряджання в будь-якій точці світу. Завдяки сумісності із сонячними батареями потужністю до 500 Вт, ви можете отримувати енергію навіть у найвіддаленіших куточках планети. Досконала технологія максимізації потужності дає змогу перетворювати сонячне випромінювання з ефективністю до 99%. Подорожуйте в екзотичні місця й насолоджуйтеся комфортом завдяки сонячній енергії та технологіям від Oukitel.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Oukitel |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Зарядная станция |
| Функция ИБП | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| DC-разъем | 2 |
| USB Type-A | 2 |
| USB Type-B | - |
| USB Type-C | 4 |
| Адаптер переменного тока | 700 Вт |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка батареи | Да |
| Вес | 12.5 кг г |
| Водонепроницаемый корпус | Нет |
| Время зарядки от прикуривателя | нет данных |
| Время зарядки от сети | 1.5 ч |
| Время зарядки от солнечной панели | нет данных |
| Выход USB Type-A | 2 х 5В/2.4А |
| Выход USB Type-B | - |
| Выход USB Type-C | 1 х 100 Вт; 3 х 20 Вт |
| Выход беспроводной зарядки | - |
| Выход постоянного тока | 2 х 12В/3А |
| Выход прикуривателя | 1 х 12В/10A |
| Дисплей | с дисплеем |
| Для большой бытовой техники | Нет |
| Для мелкой бытовой техники | Да |
| Для электроники | Да |
| Емкость, Вт*ч | 960 |
| Емкость, мА*ч | нет данных |
| Жизненный цикл | 3500+ циклов |
| Зарядка от USB | Нет |
| Зарядка от аккумулятора | Нет |
| Зарядка от прикуривателя автомобиля | Да |
| Зарядка от сети | Да |
| Зарядка от солнечной панели | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Защита от перенапряжения | Да |
| Индикация заряда | Да |
| Колеса | Нет |
| Максимальная входная мощность | 700 Вт |
| Номинальная мощность | 1200 Вт Вт |
| Одновременно заряжаемых устройств | 11 шт |
| Переменный ток | 2 х 230 В |
| Пиковая мощность | 2400 Вт |
| Подключение дополнительной батареи | Нет |
| Подсветка | Нет |
| Прикуриватель | 1 |
| Приложение IOS / Android | Нет |
| Противоударный корпус | Нет |
| Рабочая температура | от 0°С до +40°C |
| Размеры | 386 х 228 х 280 мм |
| Разъем прикуривателя | 12 /24 В |
| Ручка для переноски | Да |
| Солнечная панель | 500 Вт |
| Технология зарядки | Power Delivery |
| Тип аккумуляторов | LiFePO4 |
| Управление со смартфона | Нет |
| Фонарик | Да |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 31 446 ₴









