
Монітор Asus 27" TUF Gaming VG27AQML5A IPS Black 300Hz 10464 ( 17928 )
20 090 ₴
- В наличии
- Код: 90LM0BG0-B02971
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Особливості
27-дюймовий монітор для динамічних ігор, обладнаний панеллю Fast IPS з частотою оновлення 300 Гц і роздільною здатністю QHD (2560 x 1440).
Технологія ASUS Fast IPS, що забезпечує час відгуку всього 0,3 мс (мін.) для чіткого зображення за високої частоти кадрів.
Сертифікація FreeSync Premium і G-Sync Compatible: висока якість зображення без ефекту розривання кадру.
Технологія мінімізації розмиття ASUS Extreme Low Motion Blur Sync (ELMB SYNC), яка може бути активована одночасно з адаптивною синхронізацією.
Підтримка технології HDR (High Dynamic Range) із сертифікацією DisplayHDR 400, а також формату HDR10 означає прекрасну контрастність.
Програмне забезпечення DisplayWidget Center для легкого налаштування параметрів монітора.
Технологія TUF Gaming AI покращує ігрові можливості користувачів на основі штучного інтелекту.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Разрешение экрана | 2560х1440 |
| Состояние | Новое |
| Тип матрицы | IPS |
| Частота обновления | 300 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | отсутствует |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | Да |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | отсутствует |
| Безрамочный монитор | Да |
| Вес | 3.6 кг г |
| Время реакции | 0.3 мс |
| Встроенная аудиосистема | Да |
| Встроенная камера | Нет |
| Габариты (ШхВхГ) | 615x367x54 мм |
| Диагональ | 27" - 29.9" |
| Диагональ экрана | 27" |
| Дополнительные разъемы | 1хUSB Type-C, mini jack 3.5 mm |
| Игровые технологии | AMD FreeSync Premium, Nvidia G-Sync |
| Изогнутый экран | Нет |
| Контрастность | 1300:1 |
| Концентратор USB | Нет |
| Мощность аудиосистемы | 2х2 Вт |
| Поверхность экрана | матовая |
| Поворотный экран (Pivot) | Да |
| Потребляемая мощность (в работе) | 33 Вт |
| Регулировка по высоте | Да |
| Сенсорный | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Цвет | Черный |
| Яркость | 400 кд/м2 cd/m² |
Информация для заказа
- Цена: 20 090 ₴




