
Вентилятор Arctic P12 5-pack 14943 ( 13259 )
1 363 ₴
- В наличии
- Код: ACFAN00135A
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Оптимізовано для статичного тиску
Під час розроблення нового P12 особлива увага була приділена сфокусованому потоку повітря і, відповідно, високому статичному тиску. Вентилятор гарантує надзвичайно ефективне охолодження навіть у разі підвищеного опору повітря. Тому P12 особливо добре підходить для використання на радіаторах.
Потужне охолодження
Численні вдосконалення, як-от оновлена технологія двигуна та нова конструкція вентилятора, помітно підвищили продуктивність P-вентиляторів. У внутрішніх тестах продуктивності на рівні 28 дБ (A) нові P-вентилятори залишили позаду багатьох конкурентів.
Високоякісний підшипник
Завдяки розробленій у Німеччині комбінації сплаву та мастила, зменшується тертя в підшипнику та досягається велика ефективність. Як наслідок, зменшується виділення тепла, а також рівень шуму підшипників, а це означає, що ви можете насолоджуватися тривалішим терміном експлуатації вашого вентилятора.
Двобічне встановлення
Виштовхуйте тепле повітря з корпусу
Втягніть холодне повітря всередину корпусу
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Arctic |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Назначение | Для корпуса |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| MTBF | - |
| Безвинтовое крепление | Нет |
| Вес | 139 г г |
| Воздушный поток | 56.3 CFM |
| Давление | 2.2 мм H2O |
| Диаметр вентилятора | 120 мм |
| Дополнительные данные | - |
| Количество в комплекте | 5 шт |
| Максимальная скорость оборотов | 1800 - 2000 об/мин |
| Наличие дисплея | Нет |
| Номинальное напряжение | 12 В В |
| Номинальный ток | 0.16 А |
| Подсветка | без подсветки |
| Потребляемая мощность | нет данных Вт |
| Размеры | 120 х 120 х 25 мм |
| Разъем питания | 3-Pin |
| Разъем управления подсветкой | - |
| Регулирование оборотов | Нет |
| Технологии подсветки | - |
| Тип подшипника | гидродинамический (Fluid Dynamic Bearing) |
| Толщина | 25 мм мм |
| Уровень шума | 24 дБ дБ |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет крыльчатки | черный |
Информация для заказа
- Цена: 1 363 ₴


