
Вентилятор Arctic P12 Pro A-RGB White - 3 Pack 13567 ( 18912 )
2 231 ₴
- Готово к отправке
- Код: ACFAN00326A
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Завдяки високому статичному тиску вентилятори Pro ефективно переміщують повітря у вузьких просторах. Це робить їх ідеальними для радіаторів, перфорованих панелей і сітчастих фільтрів.
Оновлена конструкція лопатей вентилятора для оптимального балансу продуктивності та плавної роботи.
Гідродинамічний підшипник у поєднанні з подовженим валом забезпечує тихішу роботу, покращуючи розподіл тиску та мінімізуючи вібрації.
Автоматизований процес вимірювання й балансування забезпечує виняткову точність і плавну роботу завдяки нанесенню балансувальної пасти з надзвичайною точністю.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Arctic |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Назначение | Для корпуса |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| MTBF | - |
| Безвинтовое крепление | Нет |
| Вес | 185 г г |
| Воздушный поток | 77 CFM |
| Давление | 6.9 мм H2O |
| Диаметр вентилятора | 120 мм |
| Дополнительные данные | - |
| Количество в комплекте | 3 шт |
| Максимальная скорость оборотов | 3000 об/мин |
| Наличие дисплея | Нет |
| Номинальное напряжение | 12 В В |
| Номинальный ток | 0.33 А |
| Подсветка | ARGB |
| Потребляемая мощность | 3.96 Вт Вт |
| Размеры | 120 х 120 х 25 мм |
| Разъем питания | 4-Pin |
| Разъем управления подсветкой | 3-Pin |
| Регулирование оборотов | Да |
| Технологии подсветки | - |
| Тип подшипника | гидродинамический (Fluid Dynamic Bearing) |
| Толщина | 25 мм мм |
| Уровень шума | - дБ |
| Цвет корпуса | Белый |
| Цвет крыльчатки | прозрачный |
Информация для заказа
- Цена: 2 231 ₴






