
Накопичувач HDD 2.5" SAS 1.2TB HP Enterprise 791437-003 10000rpm 128MB 12462 ( 18604 )
7 165 ₴
- Нет в наличии
- Код: STHB1200S5xeF010
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
УВАГА! ВОЗВРАТ ТОВАРА ВОЗМОЖЕН ТОЛЬКО ПРИ ЦЕЛОСТНОСТИ ЗАВОДСКОЙ УПАКОВКИ!
Ідеальний баланс великої місткості та високої продуктивності
Швидше передавання даних завдяки технології TurboBoost, що дає змогу збільшити обсяг кеш-пам'яті
Низьке енергоспоживання, необхідне центрам оброблення даних для скорочення операційних витримок
Інноваційні рішення щодо інтерфейсу SAS
2,5-дюймові жорсткі диски підвищують ефективність зберігання в центрах обробки даних
Перейдіть від дисків зі стандартним форм-фактором 3,5-дюйма, що мають обмежену місткість і низьку продуктивність, до найкращих у своєму класі дисків Enterprise, що надають набагато більше місця для зберігання й набагато вищу швидкість.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Интерфейс | SAS |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип диска | HDD |
| Пользовательские характеристики | |
| Габариты | 100.45х70.1х15 мм |
| Количество байт на сектор | 512 |
| Наработка на отказ | 2 000 000 часов |
| Объем буфера | 128 МБ |
| Скорость вращения шпинделя | 10000 об/мин |
| Уровень шума | нет данных дБ |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Энергопотребление | 7.2 Вт |
Информация для заказа
- Цена: 7 165 ₴

