Висока вихідна потужність змінного струму 3600 Вт.
Завдяки вихідній потужності 3600 Вт змінного струму BP2000 Pro може живити більшість потужних пристроїв удома, на вулиці або на роботі.
Розширювані акумулятори ємністю 2-16 кВт/год
Об'єднайте BP2000 Pro з 7 батареями розширення B2000 паралельно, щоб досягти 16 кВт/год, що може забезпечити живлення впродовж 1-6 днів під час перебоїв із електрикою. Ідеально підходить для домашнього резервного живлення, карапів, подорожей за природою або навіть повсякденного використання.
Швидке заряджання змінним струмом і сонячна батарея
BP2000 Pro заряджається від 0 до 80% за 1.5 години з максимальною потужністю 1800 Вт. Вхід змінного струму або подвійна зарядка PV1000W + AC1500W до 80% лише за 1 годину, що дасть змогу вам почати використовувати його знову за короткий час.
Попрощайтеся з вимкненнями електроенергії
BP2000 Pro може інтегруватися з подвійним автоматичним перемикачем живлення й подавати електроенергію в домашню мережу під час перебоїв з електроенергією.
Безперебійне ДБЖ на 2000 Вт < 10 мс
ДБЖ BP2000 Pro відновить живлення ваших пристроїв менш ніж за 10 мс у разі вимкнення електроенергії. І це не захопить жодного потенційного інциденту з ураженням електричним струмом.
Застосунок "Все в одному"
Використовуйте розумний застосунок для керування й моніторингу BP2000 Pro зі свого телефона.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Oukitel |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Зарядная станция |
| Функция ИБП | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| DC-разъем | 3 |
| USB Type-A | 4 |
| USB Type-B | - |
| USB Type-C | 2 |
| Адаптер переменного тока | - |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка батареи | Да |
| Вес | 26 кг г |
| Водонепроницаемый корпус | Нет |
| Время зарядки от прикуривателя | нет данных |
| Время зарядки от сети | 1.5 ч |
| Время зарядки от солнечной панели | 2.5 ч |
| Выход USB Type-A | 2 х 12 Вт; 2 х 18 Вт |
| Выход USB Type-B | - |
| Выход USB Type-C | 2 х 100 Вт |
| Выход беспроводной зарядки | - |
| Выход постоянного тока | 3 х 12В/3А |
| Выход прикуривателя | 1 х 12В/10A |
| Дисплей | с дисплеем |
| Для большой бытовой техники | Да |
| Для мелкой бытовой техники | Да |
| Для электроники | Да |
| Емкость, Вт*ч | 2048 |
| Емкость, мА*ч | нет данных |
| Жизненный цикл | 3500+ циклов |
| Зарядка от USB | Нет |
| Зарядка от аккумулятора | Нет |
| Зарядка от прикуривателя автомобиля | Да |
| Зарядка от сети | Да |
| Зарядка от солнечной панели | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Защита от перенапряжения | Да |
| Индикация заряда | Да |
| Колеса | Нет |
| Максимальная входная мощность | 2500 Вт |
| Номинальная мощность | 3600 Вт Вт |
| Одновременно заряжаемых устройств | 15 шт |
| Переменный ток | 5 х 220 В |
| Пиковая мощность | 7200 Вт |
| Подключение дополнительной батареи | Да |
| Подсветка | Да |
| Прикуриватель | 1 |
| Приложение IOS / Android | Да |
| Противоударный корпус | Нет |
| Рабочая температура | от 0°С до +40°C |
| Размеры | 480 х 320 х 296 мм |
| Разъем прикуривателя | - |
| Ручка для переноски | Да |
| Солнечная панель | 1000 Вт |
| Технология зарядки | Power Delivery, QC |
| Тип аккумуляторов | LiFePO4 |
| Управление со смартфона | Да |
| Фонарик | Нет |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Цвет | черный с серым |
Информация для заказа
- Цена: 76 196 ₴








