Настільний комутатор із 8 гігабітними портами (7 портів PoE+)
Гігабітні порти: вісім портів RJ45 10/100/1000 Мбіт/с.
Сім портів PoE+: дадуть змогу подавати живлення й передавати дані по одному кабелю.
Бюджет PoE: бюджет на один порт становить 30 Вт, а загальний бюджет — 65 Вт.
Режим збільшення дальності: дасть змогу збільшити дальність передавання до 250 метрів.
Режим ізоляції: дає змогу одним натисканням розділити клієнтський трафік для підвищення безпеки та продуктивності.
Сумісність: працює з пристроями живлення, що підтримують стандарти IEEE 802.3af/at.
Міцний корпус із металу: забезпечує ефективне розсіювання тепла та довгий термін експлуатації.
Plug and Play: не потрібне попереднє налаштування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mercusys |
| Состояние | Новое |
| Форм-фактор | Настольный |
| Дополнительные | |
| Возможность монтажа в стойку | Нет |
| Поддержка PoE | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) | Нет |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) | 8 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Мбіт/с) | Нет |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/2500 Мбит/с) | Нет |
| PoE In / PoE Out | нет / есть |
| QSFP | Нет |
| QSFP+ | Нет |
| QSFP28 | - |
| RS-232 (COM) | - |
| SFP | Нет |
| SFP+ | Нет |
| SFP28 | - |
| USB | Нет |
| Бюджет PoE | До 65 Вт |
| Вес | нет данных г |
| Входит в комплект | коммутатор, адаптер питания, документация |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество портов с поддержкой PoE | 7 портов |
| Комбо порт GE/SFP | Нет |
| Консольный порт | Нет |
| Максимальная скорость LAN портів | 1 Гбит/с |
| Максимальное энергопотребление | 77.33 Вт |
| Материал корпуса | Пластик |
| Общее количество портов | 8 |
| Поддержка PoE / PoE+ / PoE++ | есть / нет / нет |
| Размери (ШхВхГ) | 171 х 98 х 27 мм |
| Стекирование | Нет |
| Тип | неуправляемый |
| Тип охлаждения | пассивное |
| Управление | Нет |
| Уровень управления | - |
Информация для заказа
- Цена: 1 859 ₴










