Нова ера ігрових ноутбуків зі штучним інтелектом
Lenovo Legion 5 15IAX10 — це ноутбук для тих, хто живе у світі високих технологій, цінує потужність та інновації. Надійний помічник для геймерів, студентів і творців контенту він втілює новітні інженерні рішення в компактному та стильному корпусі. Побудований із використанням новітніх технологій Legion 5 Gen 10 забезпечує плавну роботу як під час виконання складних завдань, так і під час занурення в захопливий ігровий процес. Завдяки AI-технологіям, потужній графіці та OLED дисплею, кожна взаємодія з ним стає комфортною, продуктивною і візуально потужною.
Легендарна потужність Legion: створена для геймерів і творців
Lenovo Legion 5 обладнаний процесором Intel Core Ultra — це дійсно потужний прорив у світі AI-технологій. Цей процесор може адаптуватися до найвимогливіших завдань — від редагування відео до високочастотного геймінгу. Інноваційна технологія Intel Thread Director оптимізує розподіл навантаження між ядрами, забезпечуючи максимальну ефективність роботи.
Візуальна та технічна досконалість Legion 5
Legion 5 Gen 10 призначений для продуктивності на кожному рівні. 32 ГБ оперативної пам'яті типу DDR5 забезпечують максимально швидке оброблення даних і підходять навіть для найвимогливіших програм, як-от рендеринг відео або 3D-графіки. Швидкий SSD-накопичувач дає змогу зберігати великі обсяги даних і миттєво завантажувати навіть об'ємні файли.
OLED дисплей із роздільною здатністю WQXGA (2560х1600) і частотою оновлення 165 Гц виводить візуальний досвід на новий рівень. Завдяки 100% DCI-P3, Dolby Vision і DisplayHDR True Black кожен піксель має насичений та точний вигляд, а Anti-Burn-In Technology забезпечує довговічність вашого екрана. Графіка NVIDIA GeForce RTX 50 — це ідеальне рішення для геймерів, які прагнуть максимального занурення в кожну деталь гри.
Штучний інтелект тепер у твоїй команді
Вбудований нейронний процесор Intel AI Boost з продуктивністю до 13 TOPS (триліон операцій за секунду) відкриває нові горизонти для сучасних ноутбуків. Завдяки цьому інноваційному рішенню, пристрій автоматично оптимізує ресурси для максимальної продуктивності у завданнях штучного інтелекту: прискореної обробки даних, машинного навчання, а також роботи інтелектуальних моделей в реальному часу. Це особливо важливо для геймерів, творців контенту та студентів, які працюють зі складними програмами, відеоредакторами або 3D-моделюванням.
Заряджений на швидкість і безпеку
Вбудована 80 Вт літій-іонна батарея підтримує Super Rapid Charge: лише за 10 хвилин підзаряджання ви отримуєте до 30% ємності, а повне заряджання лише за 80 хвилин. Автономність ноутбука досягає 10,8 годин у режимі перегляду відео, що ідеально для мобільного способу життя.
Wi-Fi 7 — це революційна технологія, що забезпечує швидкість під'єднання та стабільність навіть у багатолюдних мережах. Для додаткової зручності тут Bluetooth 5.4 — надійне рішення для бездротового під'єднання аксесуарів. Система захисту даних містить камеру на 5.0 МП з E-shutter, що гарантує вашу конфіденційність під час роботи та спілкування. А корпус, виготовлений з алюмінію й екологічного пластику PC-ABS з вмістом тальку, підкреслює естетичний підхід до виробництва.
Пустунки, що впливають на результат
Lenovo Legion 5 Gen 10 — це не просто ноутбук, а ваш інструмент для досягнення вершин. Завдяки балансу високих технологій, енергоощадності та продуктивності, пристрій готовий як для геймінгу, так і для роботи та творчості. Вибирайте потужність — вибирайте Lenovo Legion.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lenovo |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопителя | SSD |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 20 |
| Модель процессора | Intel Core Ultra 7 255HX |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 165 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Display Port | отсутствует |
| HDMI | Да |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбит/с |
| Thunderbolt 4 | Да |
| USB 2.0 | отсутствует |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 1 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | отсутствует |
| USB4 | 1 |
| VGA (D-Sub) | отсутствует |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| В комплекте (сумка, чехол, рюкзак, стилус) | Нет |
| Веб-камера | 5 МП |
| Вес | 1.5 - 1.99 кг г |
| Габариты (ШхГхВ) | 344.9х255.4х21.54 мм |
| Диагональ экрана | 15.1" |
| Емкость аккумулятора | 71 - 80 Вт-ч |
| Идентификация отпечатка пальца | отсутствует |
| Кардридер | отсутствует |
| Материал корпуса | металл/пластик |
| Модель видеокарты | GeForce RTX5060 |
| Наличие подсветки клавиатуры | с подсветкой |
| Объем HDD | Нет |
| Объем SSD | 1 ТБ |
| Объем eMMC / UFS | Нет |
| Объем оперативной памяти | 32 ГБ |
| Объем памяти видеокарты | 8 ГБ |
| Операционная система | DOS/Без ОС |
| Операционная система устройства | Нет |
| Оптический привод | без дисковода |
| Поддержка 3G / 4G / 5G | Нет |
| Поддержка NFC | Нет |
| Покрытие экрана | глянцевое |
| Популярные бренды | Lenovo |
| Производитель видеокарты | nVidia |
| Производитель процессора | Intel |
| Разрешение экрана | 2560x1600 |
| Сенсорный экран | отсутствует |
| Серия | Legion 5 |
| Серия процессора | Intel Core Ultra 7 |
| Тип видеокарты | дискретная |
| Тип екрана | OLED |
| Частота процессора | 2,4 - 5,2 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 91 633 ₴










