Інновації, що змінюють правила гри
Ноутбук Legion Pro 5 16IAX10 — це вершина продуктивності та зручності для тих, хто прагне досягти максимальних результатів у своїй творчості, роботі або геймінгу. Обладнаний найсучаснішими технологіями, цей пристрій поєднує в собі потужність, інтуїтивний дизайн і екологічну відповідальність. Він створений для геймерів, контент-крійторів і професіоналів, які потребують безперебійної роботи в будь-яких умовах.
Завдяки Lenovo AI Engine+ і системі охолодження Legion Coldfront: Hyper, ноутбук пропонує бездоганну продуктивність у режимі реального часу, адаптуючись до ваших потреб. Це більше, ніж просто техніка — це ваше нове робоче середовище, яке надихає працювати більше, швидше та краще.
мозку системи: реактивна швидкість і ШИ
У центрі Legion Pro 5 є революційний процесор Intel Core Ultra, що забезпечує миттєву реакцію системи навіть під час виконання найскладніших завдань, як-от 4K монтаж відео або інтенсивні ігрові сесії.
Процесор додатково підтримується інтегрованою Intel AI Boost, що дає змогу обробляти AI-завдання. Це чудова новина для творців контенту, що працюють із розпізнаванням зображень, автоматичним навчанням моделей або процесами, що вимагають вдосконаленого машинного інтелекту. Геймери оцінять швидкість роботи та стабільність навіть в умовах інтенсивної мережевої гри.
Оперативна пам'ять — 32 ГБ DDR5-5600 (2x16GB) — забезпечує блискавичне оброблення даних і бездоганний мультизадачний режим. Для зберігання даних використовується SSD M.2, який гарантує надшвидкий доступ до файлів і програм. Завантаження операційної системи, запуск ігор або відкриття великих мультимедійних проєктів відбувається майже миттєво.
Графіка нового покоління
Надзвичайно якісний дисплей 16" WQXGA OLED з роздільною здатністю 2560x1600 і частотою оновлення 165 Гц — справжній прорив для геймінгу та творчих завдань.Яскравість до 500 нітів, 100% охоплення колірної гами DCI-P3, підтримка HDR Rheinland Low Blue Light гарантують не тільки візуальну насолоду, але і вашу комфортну роботу без шкоди для очей. Завдяки Dolby Vision і технології G-SYNC зображення залишається плавним, навіть під час швидкого руху або динамічних сцен.
Усередині Legion Pro 5 — новітня дискретна відеокарта NVIDIA GeForce RTX 50. Вона забезпечує швидке оброблення графіки, працює з новітнім NVIDIA DLSS 4 для поліпшення якості зображення й підтримує платформу NVIDIA Studio, яка відкрита для професійних відеокрійторів та інших творчих проєктів.
Ноутбук обладнаний стереодинаміками Harman потужністю 2x2 Вт, які забезпечують чистий, збалансований звук без спотворень навіть на високій гучності. Аудіосистема доповнює візуальний досвід і підходить не тільки для гри, але й для монтажу відео, перегляду фільмів і стримінгу без навушників.
Швидке заряджання, стабільний зв'язок, повний контроль
Ноутбук обладнаний батареєю 80 Втч, яка підтримує функцію Super Rapid Charge: всього за 30 хвилин ви отримуєте заряд на 70%, а повне заряджання займає лише 80 хвилин. Це ідеально для активних геймерів і кріаторів, що працюють на ходу.
Інтернет-з'єднання буде надійним завдяки Wi-Fi 7, що забезпечує стабільність навіть за умови перевантаженості мережі. Вбудований модуль Bluetooth 5.4 дає змогу приєднувати перефірію без затримок, роблячи кожне з'єднання швидким і ефективним.
Безпека — ще один пріоритет. Модуль TPM 2.0 гарантує апаратне шифрування, а вебкамера з електронною шторкою (E-shutter) дає змогу захистити приватність одним рухом.
Преміальний корпус для серйозних завдань
Корпус Legion Pro 5 зроблений із комбінації алюмінію й ударостійкого пластику PC-ABS. Це поєднання гарантує міцність і водночас зменшує вагу пристрою, що важливо для мобільного користувача. Колір Eclipse Black надає вигляду елегантності з геймерським характером, а загальна ергономіка корпусу враховує потреби тривалого використання — система охолодження працює ефективно, корпус не перегрівається навіть під навантаженням.
Lenovo Legion Pro 5 обладнаний клавіатурою Legion TrueStrike, яка призначена для професійних геймерів і вимогливих користувачів. Її унікальне 1.6-мм натискання з плавною посадкою забезпечує ідеальну точність і комфорт навіть під час тривалих ігрових сесій або роботи. Завдяки надійному механізму клавіш ви отримуєте миттєвий відгук, який підвищує точність не тільки в іграх, а й під час створення контенту.
Legion Pro 5 16IAX10 — це не просто ноутбук. Це ваша особиста ігрова станція, робоча платформа, креативна лабораторія. Потужний, інтелектуальний і екологічно відповідальний — він створений, щоб перевершити очікування навіть найвимогливіших користувачів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lenovo |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопителя | SSD |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 24 |
| Модель процессора | Intel Core Ultra 9 275HX |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 165 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Display Port | отсутствует |
| HDMI | Да |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбит/с |
| Thunderbolt 4 | Да |
| USB 2.0 | отсутствует |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 1 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | отсутствует |
| USB4 | 1 |
| VGA (D-Sub) | отсутствует |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| В комплекте (сумка, чехол, рюкзак, стилус) | Нет |
| Веб-камера | 5 МП |
| Вес | 2,43 кг г |
| Габариты (ШхГхВ) | 364.4х268х25.95 мм |
| Диагональ экрана | 15" - 16.3" |
| Емкость аккумулятора | 71 - 80 Вт-ч |
| Идентификация отпечатка пальца | отсутствует |
| Кардридер | отсутствует |
| Материал корпуса | металл/пластик |
| Модель видеокарты | GeForce RTX5070 |
| Наличие подсветки клавиатуры | с подсветкой |
| Объем HDD | Нет |
| Объем SSD | 1 ТБ |
| Объем eMMC / UFS | Нет |
| Объем оперативной памяти | 32 ГБ |
| Объем памяти видеокарты | 8 ГБ |
| Операционная система | DOS/Без ОС |
| Операционная система устройства | Нет |
| Оптический привод | без дисковода |
| Поддержка 3G / 4G / 5G | Нет |
| Поддержка NFC | Нет |
| Покрытие экрана | глянцевое |
| Популярные бренды | Lenovo |
| Производитель видеокарты | nVidia |
| Производитель процессора | Intel |
| Разрешение экрана | 2560x1600 |
| Сенсорный экран | отсутствует |
| Серия | Legion Pro 5 |
| Серия процессора | Intel Core Ultra 9 |
| Тип видеокарты | дискретная |
| Тип екрана | OLED |
| Частота процессора | 2,7 - 5,4 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 112 799 ₴










