
Крісло для геймерів 1stPlayer FK2 Black White ( 16598 )
8 728 ₴
- Готово к отправке
- Код: FK2-BKWH
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Високоякісне геймерське крісло FK2 від виробника 1stPlayer
Ергономічний дизайн відповідає вигинам тіла гравця та поєднується з підголівником і подушкою для попереку, щоб ефективно зняти тиск зі спини, даючи гравцям зосередитися на грі та виконувати її на повну.
Суцільнолитою повністю сталевий каркас. Високоякісна шкіра для перегонових сидіння. Ергономічна підтримка. Безшумні та зносостійкі перегонові колеса.
Перевірено професійними агентствами безпеки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 1stPlayer |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип кресла | геймерское |
| Материал изготовления кресла | |
| Крестовина | Нейлон |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 18.3 кг г |
| Встроенные механизмы | механизм Butterfly, наклон спинки, газлифт |
| Каркас | Металл |
| Максимально допустимая нагрузка | 160 кг |
| Обивка | PVC |
| Основание | крестовина с роликами |
| Предельный угол наклона спинки | 170° |
| Размеры сиденья | 55 х 53 мм |
| Размеры спинки | 91 х 54 см |
| Регулировка высоты сиденья | Да |
| Регулировка подлокотников | Да |
| Регулировка угла наклона спинки | Да |
| Тип | геймерское кресло |
| Цвет | черный с белым |
Информация для заказа
- Цена: 8 728 ₴
