
WiFi Mesh-система Netgear Orbi RBK852 2-pack ( 11104 )
59 519 ₴
- Готово к отправке
- Код: RBK852-100EUS
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Безперервна трансляція
Orbi дає змогу всім у вашому домі дивитися серіали, здійснювати відеодзвінки та грати в ігри одночасно, без перешкод або обривів.
Створено для блискавичної швидкості Wi-Fi
Orbi розроблена для ефективнішого передавання даних завдяки ексклюзивній технології. Результатом є швидша продуктивність WiFi, яка не гіршає по всьому дому.
Найкраще покриття
Унікальна форма та висота Orbi поєднує надпотужні компоненти преміумкласу, що забезпечує набагато краще покриття й загальну продуктивність.
Безпека Інтернету
Ви ж не залишите двері незаплутими на ніч. Ставтеся до свого Wi-Fi з таким самим рівнем безпеки. NETGEAR Armor захищає вашу сім'ю та під'єднані пристрої за допомогою автоматичного щита захисту мережі від хакерів, перегінників паролів, застосунків-споживачів та інших типів атак.
Діти теж під захистом
Легко керуйте часом і доступом дітей до інтернету на всіх під'єднаних пристроях за допомогою розумного батьківського контролю.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Netgear |
| Состояние | Новое |
| Общие | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Beamforming | Да |
| IPTV | Да |
| MU-MIMO | 4х4 |
| USB-порт | Нет |
| VPN | Да |
| WAN-порт | Ethernet |
| WPS | Да |
| Аккумуляторная батарея | Нет |
| Вес | 1.3 кг г |
| Возможность подключения внешних LTE антенн | Нет |
| Диапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц (двухдиапазонный) |
| Дополнительные режимы работы | Точка доступу |
| Емкость аккумулятора | Нет |
| Категория LTE | Нет |
| Количество WAN-портов | 1 |
| Количество антенн | 8 шт |
| Количество портов LAN | 4 |
| Количество портов SFP/SFP+ | Нет |
| Комплект поставки | Mesh x 2, адаптер питания x 2, RJ45 кабель x 1, документация |
| Консольный порт | Нет |
| Конструкция антенн | встроенные |
| Назначение роутера | Mesh-система |
| Напряжение питания | 12 В |
| Площадь покрытия | 500+ кв.м |
| Поддержка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карты) | Нет |
| Поддержка Mesh | Да |
| Поддержка РоЕ | Нет |
| Приоритезация трафика (QoS) | Да |
| Размеры | 254 х 195 х 71 мм |
| Скорость Wi-Fi | 1200 Мбит/сек + 2400 Мбит/сек + 2400 Мбит/сек |
| Скорость портов LAN | 1 Гбит/с |
| Скорость портов SFP/SFP+ | Нет |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Стандарт скорости Wi-Fi | AX6000 |
| Тип | беспроводные |
| Тип монтажа | Настольный |
| Тип наружной антенны | - |
| Удаленное управление | Да |
| Цвет | white |
| Шифрование Wi-Fi | WPA2-PSK / WPA3-PSK / WPA2/WPA3 |
Информация для заказа
- Цена: 59 519 ₴





