
WiFi Mesh-система Netgear Orbi RBK862SB 2-pack ( 16254 )
69 687 ₴
- Готово к отправке
- Код: RBK862SB-100EUS
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ніколи не жертвуйте швидкістю
Вироблена NETGEAR тридіапазонна технологія з виділеною "експрес-смуговою" для передавання даних безпосередньо між маршрутизатором і супутниками означає, що ви отримуєте максимальну безперешкодну швидкість Wi-Fi по всьому дому, яка залишається високий навіть у разі одночасного під'єднання 100 пристроїв.
Найкраще покриття
Висока, елегантна форма Orbi не випадкова. Запатентована конструкція антени забезпечує чудовий Wi-Fi по всьому дому. Повністю оновлена антена серії Orbi 860 забезпечує приголомшливий 20% приріст продуктивності та покриття, порівнюючи з попереднім поколінням.
Під'єднуйте більше пристроїв, ніж будь-коли
Системи Orbi WiFi 6 mesh створені для сучасних пристроїв з інтенсивним передаванням даних і "розумних" будинків. Під'єднуйте все — від ПК, телефонів і телевізорів до камер спостереження, дверних замків тощо. Тільки Orbi може забезпечити таку кількість пристроїв із максимальною швидкістю.
Просте налаштування й керування
Застосунок Orbi дає змогу легко встановити Orbi та запустити його менш ніж за 15 хвилин. Легко керуйте домашньою мережею, навіть якщо вас немає вдома. Orbi сумісний з обладнанням будь-якого інтернет-провайдера.
Приєднані діти теж під захистом
Легко керуйте часом і доступом дітей в інтернет на всіх під'єднаних пристроях за допомогою функції Smart Parental Control.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Netgear |
| Состояние | Новое |
| Общие | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Beamforming | Да |
| IPTV | Да |
| MU-MIMO | 4х4 |
| USB-порт | Нет |
| VPN | Да |
| WAN-порт | Ethernet |
| WPS | Да |
| Аккумуляторная батарея | Нет |
| Вес | 1.29 кг г |
| Возможность подключения внешних LTE антенн | Нет |
| Диапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц (двухдиапазонный) |
| Дополнительные режимы работы | Точка доступу |
| Емкость аккумулятора | Нет |
| Категория LTE | Нет |
| Количество WAN-портов | 1 |
| Количество антенн | 8 шт |
| Количество портов LAN | 4 |
| Количество портов SFP/SFP+ | Нет |
| Комплект поставки | Mesh x 2, адаптер питания x 2, RJ45 кабель x 1, документация |
| Консольный порт | Нет |
| Конструкция антенн | встроенные |
| Назначение роутера | Mesh-система |
| Напряжение питания | 19 В |
| Площадь покрытия | 500+ кв.м |
| Поддержка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карты) | Нет |
| Поддержка Mesh | Да |
| Поддержка РоЕ | Нет |
| Приоритезация трафика (QoS) | Да |
| Размеры | 254 x 190.5 x 71.12 мм |
| Скорость Wi-Fi | 5.1 Гбит/с и более |
| Скорость портов LAN | 1 Гбит/с |
| Скорость портов SFP/SFP+ | Нет |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Стандарт скорости Wi-Fi | AX6000 |
| Тип | беспроводные |
| Тип монтажа | Настольный |
| Тип наружной антенны | - |
| Удаленное управление | Да |
| Цвет | Black |
| Шифрование Wi-Fi | WPA2-PSK / WPA3-PSK / WPA2/WPA3 |
Информация для заказа
- Цена: 69 687 ₴





