
Монітор Prologix Gaming 23.8" GM2425HD VA Black 200Hz ( 15839 )
4 754 ₴
- Готово к отправке
- Код: GM2425HD
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Prologix — провідний український виробник комп'ютерної техніки, що спеціалізується на створенні інноваційних рішень, здатних задовольнити потреби широкої аудиторії користувачів. Випускаємо надійну та доступну продукцію, що відповідає найкращим стандартам якості.
Незалежно від того, чи є ви індивідуальним користувачем, бізнесом чи корпорацією, Prologix має рішення, яке відповідає вашим потребам. Компанія працює з партнерами та клієнтами в усьому світі, надаючи їм найкращі продукти, послуги та технологічні рішення, які допомагають їм досягати своїх цілей і успіху. Prologix — це не просто бренд, це стиль життя, що відбиває віру в потужність технологій і їхній вплив на наше життя.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ProLogiX |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Состояние | Новое |
| Тип матрицы | VA |
| Частота обновления | 200 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | отсутствует |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| Kensington Lock | Да |
| VESA | 75x75 мм |
| VGA (D-Sub) | отсутствует |
| Безрамочный монитор | Да |
| Вес | 3 кг г |
| Время реакции | 1 мс |
| Встроенная аудиосистема | Да |
| Встроенная камера | Нет |
| Габариты (ШхВхГ) | нет данных |
| Диагональ | 23" - 24.9" |
| Диагональ экрана | 23.8" |
| Дополнительные разъемы | Нет |
| Игровые технологии | AMD FreeSync |
| Изогнутый экран | Нет |
| Контрастность | 4000:1 |
| Концентратор USB | Нет |
| Мощность аудиосистемы | нет данных |
| Поверхность экрана | матовая |
| Поворотный экран (Pivot) | отсутствует |
| Потребляемая мощность (в работе) | 36 Вт |
| Регулировка по высоте | отсутствует |
| Сенсорный | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Цвет | Черный |
| Яркость | 300 кд/м2 cd/m² |
Информация для заказа
- Цена: 4 754 ₴









