
Монітор Samsung 24" Essential S3 LS24D360 VA Black Curved 100Hz ( 19180 )
4 959 ₴
- В наличии
- Код: LS24D360GAIXUA
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Екран із вигином 1800R
Ефект занурення став ще сильнішим. Екран із вигином точніше повторює ваше поле зору, збільшуючи кут огляду та відчуття глибини та зменшуючи периферійні подразники, щоб ви могли повністю сфокусуватися на зображенні.
Частота оновлення 100 Гц
Ви не проґавите жодного кадру з вашої гри, відео чи творчого проєкту. Частота оновлення 100 Гц знижує затримки та розмиття, щоб ви не пропустили нічого важливого навіть на великій швидкості.
Ігровий режим
Оптимізація налаштувань гри дасть вам переваги. Колір і контраст миттєво регулюються для чіткого представлення сцен і відстеження ворогів у темряві, а ігровий режим настроює картинку під екран, даючи змогу розглянути всі деталі.
Режим захисту очей Eye Saver і знижене мерехтіння екрана
Подбайте про ваш зір і грайте з комфортом навіть упродовж тривалого часу. Просунута технологія захисту очей сертифікована TUV знижує напругу завдяки мінімізації синього компонента світіння й дратівливого мерехтіння екрана.
Роз'єми HDMI і D-SUB
Широкі можливості під'єднання зовнішніх пристроїв. Під'єднуйте пристрої прямо до монітора для більшої зручності та створюйте власну систему.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Состояние | Новое |
| Тип матрицы | VA |
| Частота обновления | 100 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | отсутствует |
| DisplayPort | отсутствует |
| HDMI | 1 |
| Kensington Lock | Да |
| VESA | 75x75 мм |
| VGA (D-Sub) | 1 |
| Безрамочный монитор | Да |
| Вес | 3.2 кг г |
| Время реакции | 4 мс |
| Встроенная аудиосистема | отсутствует |
| Встроенная камера | Нет |
| Габариты (ШхВхГ) | 547.8x416.3x214 мм |
| Диагональ | 23" - 24.9" |
| Диагональ экрана | 24" |
| Дополнительные разъемы | mini-jack 3.5 мм |
| Игровые технологии | Нет |
| Изогнутый экран | Да |
| Контрастность | 3000:1 |
| Концентратор USB | Нет |
| Мощность аудиосистемы | Нет |
| Поверхность экрана | матовая |
| Поворотный экран (Pivot) | отсутствует |
| Потребляемая мощность (в работе) | 19 Вт |
| Регулировка по высоте | отсутствует |
| Сенсорный | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Цвет | Черный |
| Яркость | 250 кд/м2 cd/m² |
Информация для заказа
- Цена: 4 959 ₴








