
Крісло для геймерів 1stPlayer F.AS.T. ( 12017 )
16 940 ₴
- Готово к отправке
- Код: FAST-IP
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Натхненний Armed Spider. Ігрове крісло F.A.S.T. черпає свій сміливий дизайн і філософію продуктивності від нашого амбасадора бренда Armed Spider. F.A.S.T розшифровується як First Player Armed Spider Titan, що символізує силу, спритність і невпинний дух — якості, які визначають як наше амбасадора, так і ігрове крісло.
Ігрове крісло 1stPlayer FAST переосмислює поняття зручної гри. Створено для марафонських сесій і розроблено для максимальної продуктивності, це крісло забезпечує професійну ергономіку з передовими функціями, які адаптуються до кожного руху.
Регулювання нахилу на 160° трансформує крісло з положення для зосередженої роботи в розслаблене ігрове положення та комфортний режим відпочинку. Зафіксуйте ідеальний кут і дайте кріслу адаптуватися до вашої діяльності.
Створено для тривалого використання. Кожен вигин, кожне регулювання, кожна деталь ігрового крісла F.A.S.T. точно розроблені для підтримки природного положення вашого тіла. Ергономічний механізм Frog бездоганно поєднується з основою з алюмінієвого сплаву, забезпечуючи плавний рух, що покращує вашу продуктивність.
Багатоспрямована система підлокітників OmniAdjust забезпечує повну свободу рухів. Відрегулюйте висоту, ширину, глибину та кут, щоб знайти ідеальне положення для гри, перегляду потокового відео або роботи.
Революційна магнітна подушка для підголівника забезпечує миттєве настроювання. Застібайте її, коли вам потрібна підтримка шиї, і знімайте, коли вона вам не потрібна. Потужна магнітна система забезпечує надійне кріплення.
Регульована система підтримки попереку рухається разом із природним вигином вашого хребта. Точно настройте рівень підтримки відповідно до вашої постави під час тривалих ігрових сесій, забезпечуючи оптимальний комфорт від першого клацання до остаточної перемоги.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 1stPlayer |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления кресла | |
| Крестовина | металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 26.5 кг г |
| Встроенные механизмы | механизм Frog, наклон спинки, газлифт |
| Каркас | Металл |
| Максимально допустимая нагрузка | 160 кг |
| Обивка | кожа PU |
| Основание | крестовина с роликами |
| Предельный угол наклона спинки | 160° |
| Размеры сиденья | 54 х 59 х 11 см |
| Размеры спинки | 54 х 79.5 см |
| Регулировка высоты сиденья | Да |
| Регулировка подлокотников | Да |
| Регулировка угла наклона спинки | Да |
| Тип | геймерское кресло |
| Цвет | черный с фиолетовым |
Информация для заказа
- Цена: 16 940 ₴





