
Монітор Asus 21.45" VP227HF VA Black 100Hz ( 12418 )
4 723 ₴
- В наличии
- Код: 90LM0880-B01O71
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
21,45-дюймовий безрамковий монітор із роздільною здатністю Full HD (1920 x 1080) з панеллю та широким кутом огляду 178°.
Технологія SmoothMotion: частота оновлення 100 Гц і час відгуку 1 мс (MPRT), підтримка VRR.
ASUS DisplayWidget Center — застосунок, що дає змогу настроювати параметри монітора за допомогою миші, а не кнопок на моніторі.
Монтаж на стіну за допомогою VESA-сумісного кріплення.
Технологія ASUS Eye Care — фільтрація синього світла та мінімізація мерехтіння, сертифікована незалежною лабораторією TUV Rheinland.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Состояние | Новое |
| Тип матрицы | VA |
| Частота обновления | 100 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | отсутствует |
| DisplayPort | отсутствует |
| HDMI | 1 |
| Kensington Lock | Да |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | 1 |
| Безрамочный монитор | Нет |
| Вес | 2.6 кг г |
| Время реакции | 1 мс |
| Встроенная аудиосистема | отсутствует |
| Встроенная камера | Нет |
| Габариты (ШхВхГ) | 492.7х363.8х204.4 мм |
| Диагональ | 20" - 22.9" |
| Диагональ экрана | 21.45" |
| Дополнительные разъемы | mini-jack 3.5 мм |
| Игровые технологии | Adaptive Sync |
| Изогнутый экран | Нет |
| Контрастность | 4000:1 |
| Концентратор USB | Нет |
| Мощность аудиосистемы | Нет |
| Поверхность экрана | матовая |
| Поворотный экран (Pivot) | отсутствует |
| Потребляемая мощность (в работе) | 9.97 Вт |
| Регулировка по высоте | отсутствует |
| Сенсорный | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Цвет | Черный |
| Яркость | 250 кд/м2 cd/m² |
Информация для заказа
- Цена: 4 723 ₴







