
Монітор Asus 24.5" TUF Gaming VG259QMRL5A IPS Black 310Hz ( 18653 )
11 770 ₴
- В наличии
- Код: 90LM0BQ0-B01O71
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ігровий монітор VG259QMRL5A — 24.5-дюймова панель Full HD Fast-IPS, 310 Гц (OC), 0.3 мс, сумісність з G-SYNC AMD FreeSync Premium, ELMB SYNC, VESA DisplayHDR 400, 99% sRGB, регулювання 8 Інтегенція.
24.5-дюймовий ігровий монітор Full HD (1920 x 1080) Fast IPS з розгоном до частоти оновлення 310 Гц, розроблений для професійних геймерів і захопливого ігрового процесу
Технологія ASUS Fast IPS забезпечує час відгуку 0.3 мс (GTG) (мін.) для чіткого ігрового зображення з високою частотою кадрів
Сумісність із FreeSync Premium і G-Sync забезпечує безперебійний ігровий процес без розривів.
Технологія ASUS Extreme Low Motion Blur Sync (ELMB SYNC) у поєднанні з ELMB і мінливою частотою оновлення екрана усуває ефект привидів і розривів, забезпечуючи чітке зображення в іграх із високою частотою кадрів
DisplayWidget Center забезпечує легкий доступ до меню OSD і настроювання монітора за допомогою миші.
Технологія TUF Gaming A.I з функціями на базі штучного інтелекту для поліпшення ігрового досвіду користувачів
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Состояние | Новое |
| Тип матрицы | IPS |
| Частота обновления | 310 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | отсутствует |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | Да |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | отсутствует |
| Безрамочный монитор | Да |
| Вес | 4.9 кг г |
| Время реакции | 0.3 мс |
| Встроенная аудиосистема | Да |
| Встроенная камера | Нет |
| Габариты (ШхВхГ) | 559x528x208 мм |
| Диагональ | 23" - 24.9" |
| Диагональ экрана | 24.5" |
| Дополнительные разъемы | mini-jack 3.5 мм |
| Игровые технологии | AMD FreeSync Premium, Nvidia G-Sync |
| Изогнутый экран | Нет |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | Нет |
| Мощность аудиосистемы | 2х2 Вт |
| Поверхность экрана | матовая |
| Поворотный экран (Pivot) | Да |
| Потребляемая мощность (в работе) | 16 Вт |
| Регулировка по высоте | Да |
| Сенсорный | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Цвет | Черный |
| Яркость | 400 кд/м2 cd/m² |
Информация для заказа
- Цена: 11 770 ₴







