
Вентилятор Gigabyte Aorus EZ Chain Fan 120 Ice 3-Pack White ( 16874 )
3 471 ₴
- Готово к отправке
- Код: GP-ECFAN1203 ICE
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Gigabyte Aorus EZ Chain Fan 120 Ice (3 шт) + EZ-ланцюжок для вентилятора: зручна для складання вентиляторна конструкція із засувним механізмом блокування й ланцюжком Daisy-Chain.
- Нова конструкція лопатей вентилятора збільшує як потік повітря, так і тиск, одночасно зменшуючи рівень шуму
- ARGB — освітлення вентилятора можна синхронізувати з іншими пристроями
- Універсальний дизайн для регулювання швидкості обертання вентилятора, сумісний з усіма марками материнських плат.
- Для під'єднання кількох вентиляторів Aorus EZ Chain ARGB потрібен лише один кабель
- Великий потік повітря знижує температуру системи завдяки відведенню надлишкового тепла
- Тихі, малошумні вентилятори
- Підтримує синхронізацію з рідинним охолодженням Aorus Waterforce X II серії та RGB-підсвіткою Aorus Waterforce II серії
Будувати краще — будувати розумніше
Завдяки GCC (Gigabyte Control Center) кожен пристрій використовує один і той самий універсальний роз'єм, під'єднуючись безпосередньо до наступного, створюючи простий ланцюжок пристроїв.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gigabyte |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Назначение | Для корпуса |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| MTBF | 40000 ч |
| Безвинтовое крепление | Нет |
| Вес | 150 г г |
| Воздушный поток | 60 CFM |
| Давление | 2.75 мм H2O |
| Диаметр вентилятора | 120 мм |
| Дополнительные данные | - |
| Количество в комплекте | 3 шт |
| Максимальная скорость оборотов | 2000 об/мин |
| Наличие дисплея | Нет |
| Номинальное напряжение | 12 В В |
| Номинальный ток | нет данных |
| Подсветка | ARGB |
| Потребляемая мощность | нет данных Вт |
| Размеры | 120 х 120 х 25 мм |
| Разъем питания | 4-Pin |
| Разъем управления подсветкой | 3-Pin |
| Регулирование оборотов | Да |
| Технологии подсветки | - |
| Тип подшипника | гидродинамический (Fluid Dynamic Bearing) |
| Толщина | 25 мм мм |
| Уровень шума | 29 дБ дБ |
| Цвет корпуса | Белый |
| Цвет крыльчатки | белый |
Информация для заказа
- Цена: 3 471 ₴







